West Midland Trains yeniden markalaşıyor

West Midland Trains, LNR ve WMR hizmetlerine yaptığı 1 milyar sterlin yatırımın ardından tren hatları için yeniden markalaşma kampanyası başlattı.

 

Impero tarafından oluşturulan çok kanallı markalaşma kampanyası, West Midland Trains’i rakip servislere karşı konumlandırabilmek için ülkenin kalbini ve zihnini yakalamayı amaçlıyor. Müşteri hizmetlerini iyileştirmeyi ve satış yapmayı hedefleyen “Yatırım Programı” bir dizi poster ve istasyon içi aktivasyon içeriyor.

West Midland Trains, içeriğinin ağırlıklı olarak fiyatlara yönlendirilen bir önceki kampanyanın unutturmak istiyor. Bu bağlamda yeni kampanya, erken kalkış saatleri ve ilave koltuklu yenilenmiş trenler gibi gelişmiş hatlar üzerinden sağlayacağı hizmetlerine odaklanıyor.

Impero kampanyanın bir parçası olarak, LNR ve WMR’ye iki ayrı çalışma hazırladı. Impero, Londra Kuzeybatı Demiryolu (LNR) için “Straight-up, Says-it-like-it-is Challenger” kampanyasını yaratırken, West Midland Demiryolu (WMR) için marka çizgisini topluma yararlı bir marka olarak konumlandırmak amacı ile “Earnest, Honest“ kampanyasını üretti.

 

KÜNYE 

Reklamveren: Penny Allen, Head of Sales & Marketing at West Midlands Trains

Marka: London Northwestern Railway & West Midlands Railway

Reklam Ajansı: Impero

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.