artwork

Webrazzi Summit ünlü konuşmacıları ağırlamaya hazırlanıyor

12 yıl önce

0

4 Ekim’de Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilecek olan internet konferansı Webrazzi Summit 2012,  dünyaca ünlü girişimcileri, yatırımcıları ve şirket yöneticilerini konuk ediyor. Konferansta online oyun, dijital pazarlama, sosyal medya ve melek yatırım gibi dijital dünyanın güncel konuları konuşulacak.

Keynote ve paralel oturumlarla şekillenen konferansta MUBİ, Facebook, Spotify, King.com, Wamda, Socialbakers, Intel Capital, eRepublik gibi birçok şirket, açıklanan 27 konuşmacıyla fikirlerini ve yöntemlerini katılımcılarla paylaşacak.

Dünyanın en popüler sosyal oyun sitelerinden biri olan Zynga’nın Kıdemli İş Geliştirme Müdürü Ryan Linton, küresel olarak 175 milyon kullanıcıya ulaşan LinkedIn’den Emma Baird ve dünya çapındaki en büyük sosyal medya istatistik kaynaklarından biri olan Socialbakers’ın CEO’su Jan Rezab, konferansa katılacak konuşmacılardan bazıları.

Webrazzi Summit, geçtiğimiz yıl 446 farklı şirketten 960 kişiyi bir araya getirmiş, 20 binden fazla canlı yayın izleyicisini toplamayı başarmıştı.