artwork

Wavemaker’da yeni konumlandırma

4 yıl önce

0

Wavemaker “Pozitif Provokasyon” yaklaşımını yansıtan yeni logosunu ve marka tasarımını tanıtıyor.

Wavemaker bugün geliştirilmiş marka konumlandırması, ürünleri ve hizmet yaklaşımı ile birlikte yeni görsel kimliğini tanıtıyor. Ajansın “Yeni Wavemaker” olarak adlandırdığı bu yeni konumlandırma, “Pozitif Provokasyon” yaklaşımını hayata geçirmek için tasarlanan yeni küresel işletim sistemini, yeni modüler planlama sürecini ve Wavemaker markasına yeni bir soluk getiren görsel değişimleri içeriyor.

Ajansın global CEO’su Toby Jenner yaptığı açıklamada “Geçmişin büyüme modelleri geleceğe hizmet etmeyecektir. Oturmuş yaklaşımlar ve geleneksel düşünme biçimlerinin artık işe yaramadığını her sektörde ve her pazarda görüyoruz. Dikkate değer bir büyüme gerçekleştirebilmek artık alışılmışın dışında, ilk bakışta rahatsız edici gibi algılanabilecek değişimler gerekiyor. Bu değişimler hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın cesaretini gerektiriyor. Wavemaker olarak bunu anlıyoruz ve provokatif, hatta korkusuz bir yaklaşımı yansıtan ismimizin hakkını vermemiz gerektiğini düşünüyoruz.” dedi.

Toby Jenner, Eylül 2019’da göreve gelmesinin ardından Ruth Stubbs’ı EMEA CEO’su olarak atadı ve Alastair Bannerman, Anna Hickey ve Alex Altman’ı Uluslararası Müşteri Başkanı olarak görevlendirdi. Wavemaker yakın zaman içinde Huawei, AXA, Pernod Ricard ve Rappi’nin de yer aldığı bir çok yeni müşteri kazanımını ve Kuzey Amerika ve Asya Pasifik’te Chevron’la çalışmaya devam edeceğini duyurdu.