artwork

Wavemaker proje yönetimi becerilerini geliştirmek için ortaklık kuruyor

3 yıl önce

0

Wavemaker, bir proje yönetimi staj programı başlatmak için eğitim teknolojisi start-up’ı Multiverse ile birlikte çalıştı.

18 aylık program, sanal sınıf eğitimini Multiverse ve Wavemaker’ın küresel uzman ekibi tarafından verilen bire bir koçlukla birleştirecek. Katılımcılar, kuruluşa ait karmaşık zorluklarda yön belirleme ve verimli çalışma yöntemleri geliştirme gibi temel proje yönetimi becerilerine hakim olacaklar.

Project Management Institute tarafından hazırlanan bir rapor, global işverenlerin – 2027 yılına kadar – proje yönetimi odaklı pozisyonlarda çalışan 87,7 milyon kişiye ihtiyaç duyacağını belirtti. Rapor ayrıca işletmelerin %39’unun doğru proje yönetimi becerilerine sahip yeterli sayıda kişiye erişim konusunda endişe duyduğunu ortaya koydu. Wavemaker da elde edilen sonuçlara dayanarak bu beceri grubunu geliştirmeye odaklandı.

Wavemaker’ın bu proje yönetimi akademisine yaptığı yatırım, işverenlere uygulanan bir İngiltere vergisi olan (staj eğitimini finanse etmek için kullanılabilen) Stajyerlik Vergisi aracılığıyla karşılanıyor.

Wavemaker Proje Yönetimi Sorumlusu Dan Jennings: “Müşteriler, ortakları olan ajansların her kabiliyet alanında profesyonelleşmesini istiyor. Paydaşlarının beklentilerini aşan projeler sunmak bizim için her zamankinden daha önemli.

Tutarlı, zamanında ve yüksek kaliteli iş tesliminin tüm önemli temellerini bulundurmak hayati önem taşıyor. Proje Yönetim Akademisi, Wavemaker’daki kültürümüze, öğrenimimize ve gelişimimize değerli bir katkıdır. Organizasyonumuzdaki temel proje yönetimi becerilerini daha da geliştirmek için Multiverse ile iş birliği yapmantan gurur duyuyoruz.” dedi.

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...