artwork

Wavemaker, Legoland TV sponsorluk anlaşmasıyla macerayı evlere taşıyor

2 yıl önce

0

Wavemaker UK, 2021 Aralık ayında Sky’ın medya ajansı olarak atanmasından bu yana Merlin Entertainments için ilk projesi olan Legoland Windsor Resort‘u sergilemek adına TV sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Sponsorluk, Legoland’ın yeni alanı Lego Mythica: Efsanevi Yaratıklar Dünyası’nı öne çıkarmak için tasarlanmış bir dizi kimlikle başladı. Markanın “Family Movies on 5” sponsorluğu 29 Ocak’ta başladı ve bir yıl boyunca devam edecek.

Dışarıya çıkma, gezme isteğinin artmasından yararlanan TV sponsorluğu, büyümekte olan ana kitleler arasında farkındalığı artırmayı ve okul tatillerinde, tatillerde Legoland Windsor’u ailelerin aklının bir köşesine yerleştirmeyi amaçlıyor. Bunu yapmak için Wavemaker, Lego Mythica’yı tanıtmanın ötesinde Legoland Resort Hotel’in yanı sıra bir bütün olarak parkın tanıtımını yapmak için kimlikleri aşamalı olarak sunacak. Sky ile iş birliği içinde, bir Cadılar Bayramı deneyimi olan “Brick or Treat” aile konaklamasını teşvik etmek için yıl içinde kimlikleri yenilemeyi de planlıyor.

Wavemaker North Başkanı Mick Style: “Bu TV sponsorluğu, Legoland Windsor ile destansı yolculuğumuz için mükemmel bir başlangıç. En sevdiğimiz film karakterlerinin maceraları aracılığıyla ailelere ve çocuklara, dünyanın herhangi bir yerindeki türünün ilk ve tek tema parkında kendi heyecan verici maceralarını nasıl inşa edebileceklerini gösteriyoruz. Sky’ın yardımıyla nesiller boyu sevilen bir marka için farkındalık yaratmaktan ve büyümede rol oynamaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Legoland Windsor Resort Pazarlama Direktörü Marianne McGoldrick şunları ekledi: “Bu yeni sponsorluk aracılığıyla Lego Mythica: Efsanevi Yaratıklar Dünyası’nı ülke genelinde salonlara getirmekten son derece heyecanlıyız.”