Volkswagen yeni kampanyası ile erkekleri uyarıyor

Adam & Eve/ DDB imzası taşıyan Volkswagen yeni kampanyası, erkeklerde oluşabilecek testis kanserine karşı önlem almalarını vurguluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sürücüler, kamyonetlerini kontrol ettirmek için genellikle hızlıdır, ancak testislerinde bir yumru bulurlarsa aynı durumun biraz geçerliliğini yitirdiğini vurguluyor reklam filmi.

Erkek Kanseri Bilinçlendirme Ayı için Volkswagen, sürücülerin kamyonetlerinin, minibüslerinin bakımı geldiğinde ertelemeden hemen yaptırdıklarını söylüyor ama bu durumun sağlıkları için pek geçerli olmadığı vurgulanıyor. Erkeklerin kendi sağlıklarını önemsemeye davet etmek için, Volkswagen, “Topics to the Cancer” ile iş birliği yaptı.

Reklam filminde, adamın, kişisel aracının bakımının bittiği görülüyor ve “araçla ilgili başka bir isteğiniz var mı” diye soruyor tamir ustası. Araç sahibi olan adam; “Aslında, bunlara da bir göz atabilir misiniz?” diye pantolonunu indiriyor. Tamirci bir şok yaşıyor bu durum karşısında. Reklam filmi “Aracını kontrol ettirdin, ya kendini? Lütfen kontrollerinizi yaptırın” diyerek bitiyor.

Künye:

Reklamveren: Wolksvagen

Reklam Ajansı: Adam&Eve / DDB

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.