artwork

Volkswagen güven veriyor

2 sene önce

0

Volkswagen yeni kampanyasında sürücülerin korkulu rüyalarını öne çıkardı. DDB Sydney tarafından yaratılan kampanya kapsamında otobana giriş, paralel park ya da döner kavşaklar gibi sürücüleri strese sokan konular korku filmi afişlerine dönüştürüldü.

 

 

 

 

 

 

DDDDB Sydney’e göre, Avustralyalıların %79’u araba kullanırken endişeleniyor. Sürücülerin %59’u, trafiği durduracaklarından veya bu sırada başka bir araca çarpacaklarını düşündükleri için paralel park etmekten korkuyor. Bu içgörü Volkwagen için hazırlanan kampanyanın temelini oluşturuyor. Kampanya, sürücülere Volkswagen Tiguan’ın asfalt kabuslarını çocuk oyuncağına dönüştürmeyi vaat eden sürücü yardım özelliklerine dikkat çekiyor.

Volkswagen Avustralya Pazarlama İletişimi Müdürü Rowena Kanna kampanyayla ilgili şunları söyledi: “Araştırma anekdotsal olsa da, doğru olduğunu bildiğimiz bir şeyin altını çizdi; küçük yol stresleri hızla gerçek endişe ve korkulara dönüşebilir. Yeni Volkswagen Tiguan, Ön Bölge Asistanı, Pedestrian Monitoring ve Şerit Takip Asistanı gibi özelliklere sahip akıllı bir sürücü destek sistemi olan IQ DRIVE sayesinde bu korkuların üstesinden gelmeye yardımcı oluyor. Bu heyecan verici ve benzersiz kampanyanın SUV pazarında başarılı olacağından eminiz.”

Matt Ryan Tobin’in çizdiği posterlere, Revolver’dan Bruce Hunt tarafından yönetilen ve New South Wales’te çekilen bir televizyon reklamı eşlik ediyor.

Senin için
Tümünü göster
iPhone’un çekim kalitesi Hintli film yönetmenini etkiledi

Apple, Hindistan’da yaratılan ilk “iPhone’la çekilen”, 30 dakikalık Bollywood tarzı...

Purina, Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getirdi

Purina’nın heyecanlı kedisi Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getiren proje kapsamında ünlü...

Babanız elektrikli otomobil alırsa…

Kevin Bacon ve kızı, eğlenceli Hyundai Ioniq 6 reklamı için...