artwork

Volkswagen Beetle için son bir veda töreni hazırladı

3 sene önce

0

Volkswagen bir sembol haline gelmiş efsane otomobili Beetle için son bir veda töreni hazırladı. “Halkın Otomobili” olarak da adlandırılan bu efsanevi araç için ‘The Last Mile’ adında kısa bir animasyon filmi hazırladı.

Animasyon filmi ABD’de ABC kanalında yayınlandı. CNN’de yayınlandıktan sonra Times Square’deki dijital reklam panosunda çeşitli mesajlar ve filmler yayınlayarak yeni logosu da dahil olmak üzere geleceğin otomobilleriyle ilgili ipuçları vermeye devam etti.gösterilmeye devam etti.

Tekrar satılmayacak bir otomobil için yapılan kampanya marka için büyük bir yatırım anlamına geliyor. Bir ikon haline gelmiş olan Beetle, 1930’larda Nazi Almanya’da çıkış yaptı ve daha sonra ABD’de hippiler tarafından sevilen karşı kültür kuvveti oldu. Tüm dünyanın uzaktan yakından tanıdığı otomobil markası bir devrin sonu olarak hatıralarda yer almaya devam edecek.

Filmde Johannes Leonardo ajansının yardımıyla ve Pro Musica Gençlik Korosu tarafından seslendirilen film müziği ile, bir Beetle meraklısının çocukluğundan yaşlılığına kadar geçen hikayesi anlatılıyor. Kısa animasyon filmi, Andy Warhol ve Kevin Bacon’un ‘Footloose’daki karakterinden kısa kesitler ile pop kültür referanslarını içeriyor ve geçmiş reklam kampanyalarından ilham alan çeşitli ayrıntılar sunuyor.

Senin için
Tümünü göster
iPhone’un çekim kalitesi Hintli film yönetmenini etkiledi

Apple, Hindistan’da yaratılan ilk “iPhone’la çekilen”, 30 dakikalık Bollywood tarzı...

Purina, Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getirdi

Purina’nın heyecanlı kedisi Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getiren proje kapsamında ünlü...

Babanız elektrikli otomobil alırsa…

Kevin Bacon ve kızı, eğlenceli Hyundai Ioniq 6 reklamı için...