artwork

Vodafone Türkiye’ye Mercury ödülü

12 yıl önce

0

Vodafone Türkiye, iletişim alanında dünya çapında en başarılı çalışmaları ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen Mercury Ödülleri organizasyonda Vodafone Çiftçi Kulübü programıyla “Topluluk İlişkileri” ve “Pazar Büyümesi” kategorilerinde gümüş ödüle layık görüldü. Dünyanın dört bir yanından iletişim çalışmalarının yarıştığı Mercury Ödülleri 22 Mart’ta New York’ta yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

Vodafone Çiftçi Kulübü’nde mobil iletişim teknolojilerinin daha etkin kullanımı aracılığıyla çiftçilerin iş süreçlerindeki verimliliği arttırmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Pazarlama İletişi Direktörü Gizem Keçeci, bu vizyon ve gerçekleştirilen iletişim çalışmalarının uluslararası alanda değerli bir organizasyonda takdir görmüş olmasının önemine işaret etti. Proje Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve Tarım Ve Kredi Kooperatifleri İşbirliğiyle 2009 yılında hayata geçirilmişti.

1987 yılından bu yana iletişimi bilim ve sanat olarak geliştirmek, yenilikçi çalışmalarla daha ileri seviyelere taşımak amacıyla gerçekleştirilen Mercury Ödülleri’nde adaylar; ajans, sivil toplum kuruluşu ve çeşitli kurumların üst düzey yöneticilerinden oluşan 190 kişilik bir jüri tarafından değerlendiriliyor.