Vodafone Storytel sesli kitap hizmetini ilk 1 ay ücretsiz sunuyor

Vodafone Storytel sesli kitap hizmetini sunarken, müşterilerine ilk 30 gün için ücretsiz deneme fırsatı sunuyor.

Vodafone Storytel sesli kitap hizmetini ilk 1 ay ücretsiz sunuyor-campaigntr

Vodafone , kitapsever müşterilerine dijital çağın yaşam tarzına uygun bir deneyim sunmak üzere Storytel ile iş birliğine gitti. Bu iş birliği ile kitapseverler internet üzerinden sesli kitap dinleme ve e-kitap okuma ayrıcalığına sahip olacak. Storytel’de ilk kez üyelik açan Vodafone müşterileri için ücretsiz deneme süresi 30 gün olacak. Vodafone müşterileri, bu deneme süresinin bitiminde Storytel aboneliklerine aylık 24,99 TL’den devam edebilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi: “Vodafone olarak, hızla dijitalleşen müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya odaklanıyoruz. Deneyim ve servis tasarımında her zaman en yeni teknoloji trendlerinden besleniyoruz. Dünyaca ünlü sesli kitap servisi Storytel ile yaptığımız iş birliğiyle, müşterilerimize Storytel uygulamasını kullanarak akıllı telefonlarında ya da tabletlerinde abone oldukları süre boyunca sistemdeki tüm kitaplara hiçbir sınır olmadan erişme imkânı sunuyoruz. Sesli kitaplar dijital çağın yaşam tarzına uygun olarak kitapseverlerin hayatını kolaylaştırıyor. Bugün artık, yemek yaparken, seyahat ederken ya da spor yaparken bile sesli kitap dinleyerek zamanı daha kaliteli hale getirmek mümkün. Müşterilerimiz, 500’den fazla Türkçe sesli kitaba, yaklaşık 45 bin İngilizce sesli kitap ve e-kitaba Storytel uygulamasından erişebilecek. Vodafone olarak, müşterilerimizin beklentilerine uygun yenilikçi dijital servisler sunmaya devam edeceğiz.”

Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu ise şöyle konuştu: “Sesli kitaplar, dijitalleşmenin artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiği bugünlerde hızla yaygınlaşıyor. Sesli kitapları deneyimleyen kitapseverler, günümüz hayat şartlarının getirdiği yoğunluğun içinde bile kitap okumaya tahmin ettiklerinden daha fazla zaman ayırabildiklerini görüyorlar. Bu iş birliğinin ardından Vodafone üyeleri artık kendi kütüphanelerini ceplerinde taşıyacaklar. Storytel, hem Türkçe hem de İngilizce binlerce sesli kitabı ile Vodafone üyelerine mobilite ve multitasking sunacak.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.