Vodafone Annelik Günü’nü kutluyor

Vodafone sadece Anneler Günü‘nü değil annelerin eksikliğini hissettirmemek için çabalayan herkesin Annelik Günü‘nü kutluyor.

Vodafone, Anneler Günü için annelik kavramını geniş bir perspektiften ele alan, duygu yüklü bir reklam filmi hazırladı. VMLY&R Team Red İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminde dış ses: “Bir çocuğa sevgisini, bilgisini, sabrını ve hayallerini veren herkes bizce annedir. Tüm annelerin ve annelerin yokluğunu hissettirmemek için çabalayan herkesin Annelik Günü kutlu olsun” diyerek anne olma vasfını taşıyan herkesin içinde barındırdığı başta fedakarlık gibi benzersiz özelliklerin altını çiziyor.

Yetiştirme yurdunda çocukların her ihtiyacıyla ilgilenen bir sosyal hizmetler görevlisi, kızını sabah okula hazırlayan bir baba, torunuyla ilgilenen bir büyükanne ve okul bahçesinde düşen öğrencinin yarasını saran bir öğretmen betimlemeleriyle, anne olmasa da çocuklara bir anne gibi sevgi ve şefkat ile yaklaşan bireyler görüntüleniyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Bu yılki Anneler Günü reklam filmimizle annesi olmayanlara annelik edenlerin ya da hiç annelik yaşamayanların da Anneler Günü’nü kutlamak istedik. Bir çocuğa sevgisini, deneyimini, sabrını ve hayallerini veren herkese bir anne olarak bakılması gerektiğine inanıyoruz. Bu inançla, hem annelerin hem de en az bir anne kadar emek verenlerin Annelik Günü’nü kutlayan bir reklam filmi hazırlayarak, Anneler Günü’ne yönelik farklı bir bakış açısı sunmayı hedefledik.”

Künye
Reklamveren: Vodafone Türkiye
Reklamveren Temsilcisi: Esra Süzme, Eda Biber, Melis İnceoğlu, Sezer Derkuş
Reklam Ajansı: VMLY&R Team Red İstanbul
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Ayşe Aydın Erdoğan
Yaratıcı Yönetmenler: Erkan Kaya, İlker Dağlı
Sanat Yönetmeni: Uğur Şay
Reklam Yazarı: Emir Yasin Yavuz
Müşteri İlişkileri: Kübra Sabancı
Stratejik Planlama: Koray Serin, Özge Sargın
Ajans Prodüktörü: Ebru Uluçınar
Prodüksiyon Şirketi: Spark
Yönetmen: Ozan Yalabık
Post Prodüksiyon: 1000Volt
Müzik: Arda Algül / Mono Jingles

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.