VMLY&R operasyonel değişikliğe devam ediyor

VMLY&R yönetici lider ekibi kurduğunu duyurdu. Ekip, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da etkin olacak. Daha önce Y&R Avrupa sorumlusu olan Andrew Dimitriou VMLY&R EMEA’nın başına atandı. Andrew Dimitriou, 11 kişilik yönetici ekibe liderlik yapacak.

WPP geçen yıl VMLY&R ile birleşmişti. Birleşmeden beri bölgesel ve ulusal düzeyde yeniden yapılanmaya gidiyor. Geçtiğimiz günlerde Justin Pahl’ın VMLY&R İngiltere CEO’su olarak  atandığını (aşağıda ilgili bağlantıyı paylaşıyoruz) duyurmuştuk. İngiltere, EMEA bölgelerinin içerisinde yer alıyor; Polonya ile Türkiye’den sorumlu olacak. Polonya’da teknoloji, Türkiye’de ise içerik alanında çalışacak. Ağın şu anda Portekiz’de marka kimliği, İspanya’da ise “brand packaging” merkezleri bulunuyor.

Dimitriou: VMLY&R EMEA chief executive

VMLY&R Londra merkezinde dört müşteri deneyimi uzmanı işe aldı. Yakın zamanda iki kişi daha ekibe dahil olacak. Müşteri deneyimi ekibi, markaların müşterileriyle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair derinlemesine bilgi edinecek.

VMLY&R Global CEO’su Jon Cook: “Global olarak tutkumuz, tam entegre bir hizmet sağlamak ve müşterilerimiz için paha biçilmez bir ortak olmak. Yeni atanan liderlik ekibimizin ve mükemmellik merkezlerinin yapısının EMEA bölgesinde başarı için bizi hazırladığını düşünüyorum.” diyor

 

Atama listesini aşağıda paylaşıyoruz:

Andrew Dimitriou, chief executive, EMEA

Jamie Mandelbaum, chief creative officer, EMEA

Saul Betmead, chief strategy officer, EMEA

Chris Wood, chief integration officer, Europe

Ann French, managing director, business solutions, EMEA

Dariusz Andrian, chief executive, VMLY&R Poland

Cecile Lejeune, chief executive, VMLY&R France

Simona Maggini, chief executive, VMLY&R Italy

Justin Pahl, chief executive, VMLY&R UK

Natalia Romanenko, chief executive, VMLY&R Russia

Arzu Unal, chief executive, VMLY&R Turkey

 

VMLY&R Justin Pahl’ı CEO olarak atadı

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.