artwork

Visa Europe’un yeni yıldızı Usain Bolt

12 sene önce

0

Visa Europe, 2012 Londra Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları’na sayılı günler kala, Usain Bolt’un yer aldığı 2012 reklam kampanyasını başlatıyor. Reklamda, Usain Bolt’un yanı sıra Visa Europe’un 2012 Londra Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları yolculuğunda destek verdiği ve Avrupa’nın dokuz ayrı ülkesinden gelen, en iyi performansa sahip 20 atletten oluşan Visa Europe Takımı’na ait görüntüler de yer alıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Visa Europe Ürün ve Pazarlama Çözümleri Başkan Yardımcısı Mariano Dima, “Londra 2012 yaklaşırken Avrupa çapındaki atletlerimiz planlarımızın merkezini oluşturuyor. Reklam kampanyamızda, Usain Bolt ile beraber seçkin sporculardan oluşan Visa Takımı sporcularımıza da yer veriyor olmaktan gurur duyuyoruz” derken, Usain Bolt ise “Londra 2012, dünyanın en büyük spor arenası olacak. Orada aklımda tek bir hedefle bulunacağım: Olimpiyat unvanlarımı korumak. Visa markasını herkes biliyor ve bu markaya güveniyor. Bugün Visa, ödemeleri daha kolay ve hızlı bir hale getirmiş durumda. Bu nedenle onlarla çalışmak benim çok doğal” dedi.

Tüm Avrupa’yla birlikte ülkemizde de 17 Mart tarihinde gösterime girecek olan reklamın kamera arkası görüntülerinde ise Bolt futbol topuyla yaptığı hareketlerle dikkat çekiyor:

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...