artwork

Virgin’den havalanan dondurma minibüsü

3 yıl önce

0

Virgin‘in balonlarla havalandırılmış dondurma minibüsü pop-up projesi, Virgin Red sadakat promramı için gerçekleştirilen kampanyanın bir parçası.

Virgin sadakat programı Virgin Red’i, South Bank’ta havalanan bir dondurma minibüsüyle kutluyor.

14 Temmuz’da gerçekleşecek olan bir günlük etkinlikte, markanın Glow London ve Truant London tarafından yaratılan “Whatever blows your bubble your bubble” reklamından esinlenildi. Reklamda, sakızı havada uçabilecek kadar büyük şişirebilen bir kadını ve onun yolculuğunu izliyoruz.

Kırmızı balonlar tarafından havaya kaldırılmış gibi görünmesi tasarlanan minibüsedondurma almak isteyen konuklar, 15 metrelik bir merdiven ile ulaşabilecek. Sunulan dondurma; tatlı serpintiler, paprika cips, pul biber ve ketçap gibi çeşitli kırmızı soslar şeklinde özelleştirilebilir seçeneklere sahip olacak.

Reklam müziği için Nena’nın 1980’lerde hit olan 99 Red Balloons şarkısının cover versiyonu seçildi. Virgin Red, ödül kazanan anları vurgulamak için gün boyunca şarkıyı çalacak. Şarkıya uygun olarak; Virgin Atlantic uçuşlarında kullanılabilen Virgin Points, aylık Virgin Wines teslimatları ve gösteri biletleri dahil olmak üzere 99 kişi ödül almak üzere seçilecek.

Pop-up, “Balonunuzu neyin patlattığını bulun” başlıklı bir multimedya kampanyasının parçası (TV, VoD, sosyal ve dijital mecraları kapsıyor).

Virgin Red CMO’su Kelly Best şunları söyledi: “Bu yaz yeni marka filmimiz ‘Find what blows your bubble’dan esinlenerek Londra South Bank’te gerçekten benzersiz bir deneyim yaratarak, Virgin Red üyelerini ödüllerle nasıl donattığımızı göstermek istedik.”

Künye

Yaratıcı Etkinlik Prodüksiyon Şirketi: The Persuaders

Yaratıcı İletişim Ajansı: One Green Bean

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...