Virgin Trains hayal gücünü aktive ediyor

Virgin Trains, Anomaly ile birlikte hazırladığı reklamda izleyicilere daha önce hiç düşünmedikleri bir seyahat türünü gösterirken verdikleri hizmetin çeşitliliği ile müşteri memnuniyetine odaklanıyor.

Virgin Trains hayal gücünü aktive ediyor-campaigntr

Reklamda önce bankta oturan bir adam görüyoruz. Dış ses, ‘hayal gücünü kullan’ diyerek Wigan’a gitmenin ilginç bir yolunu anlatıyor. Bankın bir anda tekerlekleri çıkıyor ve kaldırımda ilerlemeye başlıyor. Ayrıca yemek servisi ve bir şeyler izleyebileceği bir ekran da çıkıyor banktan. Daha sonra hizmet kapsamı genişliyor Wi-Fi, garson ve tuvalet… Bank daha da hızlanıp tünele giriyor ve çıktığında gösterdiği hizmetleri kapsamında sinyalini verdiği trene dönüşüyor.

Virgin Trains has launched an ad urging viewers to imagine the ideal form of travel – it then convincingly guides that thought process to the conclusion that it already exists, courtesy of the train company.

In ‘Very Fast Chair’ from Anomaly London, the company brainstorms the perfect way to travel. ‘Imagine an impossible-sounding vehicle’ it asks.

Künye
Ajans: Anomaly
Reklmveren: Virgin Trains
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.