artwork

Vichy Normaderm yeni yüzlerini arıyor

12 yıl önce

0

Kozmetik firması L’Oreal’in markası Vichy, Facebbok’ta oluşturduğu “Normaderm ile Yüz Yüze” uygulamasıyla takipçilerine sürpriz hediyeler veriyor.

Dekatlon Buzz tarafından geliştirilen “Normaderm ile Yüz Yüze” uygulamasına katılan ve her hafta en çok puanı toplayan yüz ekibi, Vichy’nin Facebook sayfasının kapak resminde yer alacak. Ayrıca, en çok puan toplayan ve yarışmayı kazanan ekip, Cosmopolitan dergisinde Normaderm’in yeni yüzleri olarak bir fotoğraf çekiminde yer alacak.

Uygulamaya katılanlar isterse kendi ekiplerini oluşturup yarışabilecek isterse sadece uygulamaya girip diğer takımlara oy verebilecek. Ekiplerin puanları her hafta sıfırlanacak ve takımlar 1 ay boyunca 4 defa yarışacak. Ayrıca, uygulamayı yüklemiş fakat yarışmaya katılmamış kullanıcılar da hediye kazanabilecek. Uygulamayı takip edip 10 ya da daha fazla ekibe oy veren kullanıcılar arasından her 25. kullanıcıya farklı Normaderm ürünleri hediye edilecek. Uygulamaya https://apps.facebook.com/VichyYuzYuze/ adresinden ulaşılabilir.

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...