artwork

Vestel, yerli teknolojisini yerli malı haftasıyla anlatıyor

9 yıl önce

0

Vestel, dünya standartlarında yerli teknoloji üretme anlayışını Yerli Malı Haftası iletişimiyle ekranlara taşıdı; yerli teknoloji üretimindeki gücüne “Yerli Malı Haftası, Kayısıdan Fazlası” sloganıyla dikkat çekti. 

Vestel’in yeni reklam filminde, Yerli Malı Haftası’nın yerli sebze meyve tüketmekten ve Yerli Malı Haftası şarkısından fazlası olduğunu eğlenceli bir dille anlatılıyor. Film, ilkokul yıllarındaki Yerli Malı Haftası kutlamalarını andıran bir müsamere sahnesiyle başlıyor. Müsamereye eşlik eden Yerli Malı Haftası şarkısı Vestel’in dünya standartlarında teknolojiye sahip ürünlerinin sahneye gelmesiyle yeni bir boyut kazanıyor. Vestel ürünlerinin sahneye çıkmasıyla ülkemizin yerli malı üretiminin meyve ve sebze ile sınırlı olmadığının altı çiziliyor.

Aralık’ta Vestellenenlere KDV ve ÖTV müjdesi

Vestel, yerli malı denilince teknolojik ürünlerin akla gelmesi amacıyla yürüttüğü çalışmalarını Aralık ayı boyunca ÖTV ve KDV kampanyasıyla da destekliyor. Tüketiciler Aralık ayı boyunca birçok Vestel ürününe ÖTV ve KDV oranındaki indirimler ile sahip olabiliyor.

Filmin prodüksiyonunu Baran Baran Production üstlendi. Ömer Ahunbay tarafından film için özel olarak bestelenen yerli malı şarkısı da klasik örneklerinde olduğu gibi bir vokal ve çocuk korusu tarafından seslendiriliyor.

Künye:

Reklamveren Vestel

Reklam Ajansı Concept

Reklamveren Yetkilileri Feza Turunçoğlu Erim, Berna Aşkın, Gizem Birgül, Bengisu Dinçer

Kreatif Direktör Kerem Özkut

Yaratıcı Ekip Ufuk Işık, Namık Ergin, Erhan Dursun, Engin Erden, Remzi Cem Erguvan, Cansu Erdinç

Marka Ekibi Arda Görgün, Ekin Kutevu, Zeynep Kahvecioğlu, Sinem Tacir

Stratejik Planlama Hakan Demir, Suphi Can Sarıgöllü

Ajans Prodüktörü Mert Turan, Kasım Bektaş

Prodüksiyon Şirketi Baran Baran Production

Müzik Jingle House

Medya Ajansı MediaCom

Kullanılan Mecralar Televizyon, Basın, Radyo, Outdoor, Dijital