artwork

Vestel dijital pazarlama ajansını değiştirdi

10 yıl önce

0

Vestel, dijital kanallardaki çalışmalarını tek çatı altında topladı. Vestel, dijital pazarlama çalışmaları için en büyük iletişim ağlarından Havas Group’a bağlı Project House’la çalışmaya başladı. Vestel, tüm dijital pazarlama çalışmalarını tek bir çatı altında toplayarak tüketicilerine tüm dijital kanallarından “Türkiye Vestelleniyor” mesajı etrafında şekillendirdiği ortak bir dille ulaşacak.

 

Ergün Güler

Project House’la gerçekleştirecekleri dijital pazarlama çalışmalarında Vestel markasının genç ve dinamik kimliğini ön plana çıkaracaklarını belirten Vestel Ticaret A.Ş Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Ergün Güler şöyle konuştu:

“Yaklaşık iki ay önce reklam ajansımızı değiştirdik ve yeni marka stratejimizi hayata geçirdik. Bu yeni strateji doğrultusunda tüm dijital pazarlama çalışmalarımızda da tek ajansla ilerleme kararı aldık. Öncelikle 6 ajansı davet ettiğimiz 2 aşamalı bir konkur sürecine girdik. Bu sürecin sonunda yaratıcılığı, çalışma anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla marka kimliğimize en yakın bulduğumuz ajans Project House oldu. Uzun süredir yürüttüğümüz uyumlu işbirliği ve markamıza yaptığı katkılardan ötürü bir önceki ajanlarımız Alafortanfoni ve Turkcell Global Bilgi’ye de teşekkür ederiz.”

Vestel’in dijital pazarlama çalışmaları 1 Temmuz’dan itibaren Project House imzası taşıyacak.