Vauxhall, Channel 4’ün drama sponsorluğunu Lexus’tan devraldı

Vauxhall, Channel 4’ün drama kategorisindeki yapımlarının yeni sponsoru olarak Lexus’un altı yıllık çalışmasına son verdi.

Marka, Channel 4 ve Walter Presents ile televizyon ve dijital platformlarda yayınlanan tüm dramalara sponsorluk etmek için
bir yıllık anlaşma imzaladı.

Mccann tarafından yaratılan reklam* 1 Ocak’ta David Tennant, Cush Jumbo, Olly Alexander, Keeley Hawer ve Stephen Fry’ın rol aldığı yeni başlayan ‘’The Handmaid’s Tale’’ drama dizisinin reklam arasında yayınlanacak. 

17 saniyelik reklam filminde, hamile bir kadının doğuma yetişmek için evden çıkıp Vauxhall arabasına bindiği an sahnelendi, reklamın sonunda ise dış ses ‘’Vauxhall Grandland x dramayı Channel 4’e bırakıyor.’’ dedi.

4Sales ve MediaCom şirketleri ortaklığında çekimi tamamlanan reklam filmini Tony Barry yönetti.

Channel 4 Kurucu Ortağı Rupinder Downie yaptıkları anlaşma ile ilgili olarak “Channel 4’teki Drama kategorisi eleştirmenlerin beğenisini toplayan güçlü yapımlarımız sayesinde oldukça arzu edilen bir sponsorluk fırsatı olmaya devam ediyor. Vauxhall ile bir takım olduğumuz için çok heyecanlıyız. Ortaklığımızın getireceği uyumla Channel 4’ün daha fazla izleyiciye ulaşma fırsatı olacak.’’dedi.

Vauxhall’da Pazarlama Direktörü olarak çalışan Patrick Fourniol ise şunları ekledi: “Bu ortaklığa çok değer veriyoruz. Destekleyeceğimiz fantastik içerikler, daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmamızı ve Vauxhall’un marka algısını heyecan verici bir şekilde geliştirmemizi sağlayacaktır.’’ dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.