Vatan Şaşmaz, Turkkom Kobikart’ın reklam yüzü oldu

Oyuncu Vatan Şaşmaz, hem esnafa hem de tüketicilere her alışverişte avantajlar sağlayan Turkkom Kobikart’ın reklam yüzü oldu. İletişim – bilişim sektöründe hizmet veren Turkkom tarafından geliştirilen Kobikart ve Artı İndirim sistemi için hazırlanan reklam filmlerinde rol alan Vatan Şaşmaz, sistemin tüm tanıtım çalışmalarında da yer alıyor.

Esnafa yönelik yeni bir sistem…

Artı İndirim sistemine, üye işyeri olarak dahil olan KOBİ’lere 400’er adet Kobikart ve yazarkasa pos cihazı ücretsiz olarak veriliyor. Esnaf da bu kartları kendi müşterilerine dağıtıyor. Müşteriler, tek bir alışveriş kartı ile (Kobikart ) sadece o esnafta değil tüm Türkiye’de ve tüm sektörlerdeki üye iş yerlerinde yapacağı alışverişlerde bu kartı kullanabiliyor. Böylece tek bir kart kullanarak avantajlı ve kazançlı alışveriş yapıyor. Esnaf da böylece potansiyel müşteri sayısını artırma ve cirosunu yükseltme avantajı elde ediyor. Esnaflara ayrıca diğer üye iş yerlerinde Kobikart’la yapılan alışverişlerden de bir kaynak aktarılıyor.

Herkes kazançlı çıkıyor…

Müşteriler, üye işletmelerden yaptıkları her alışveriş karşılığında en az %5 oranında indirim kazanıyor. Ay içinde yapılan en temel ve zorunlu alışverişler dikkate alındığında da müşteriler en az bir elektrik ve doğal gaz faturası kadar tasarruf elde etmiş oluyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.