artwork

Vans, Disney’in 100. yılını büyülü koleksiyonlar ile onurlandırıyor

6 ay önce

0

Tepeden tırnağa yıldönümü koleksiyonu, Disney’in en sevilen karakterlerinden bazılarını ve en sevilen kötü karakterlerini kapsıyor

Vans, orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı keşiflerin küresel ikonu olarak Disney’in 100. yılını kutlayan ömür boyu sürecek bir işbirliğini gururla sunar. Tepeden tırnağa koleksiyon, yetişkin ve çocuk ayakkabıları, kıyafetleri, aksesuarları ve Disney’in 100 yıllık karakterlerine ve hikayelerine saygı duruşunda bulunan Vans Customs baskılarından oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyor.

Disney x Vans işbirliği, her iki markayı bir araya getiren yaratıcı hikayecilik tutkusunu yansıtıyor. Koleksiyon, sevilen Disney karakterlerinden ve öne çıkan kötülerden ilham alan iki ürün çeşidini kapsıyor. Koleksiyonlar, klasik ve muzip bir çekiciliğe sahip altı temel ayakkabı modelinin yanı sıra çeşitli süslenmiş Disney100 kıyafetlerini içeriyor. Disney x Vans modelleri, herkese ilham vermesi umuduyla, dünya çapında toplu kutlamaları teşvik etmek amacıyla tüm aile için tasarlandı.

Disney x Vans ayakkabı çeşitleri, Disney’in Mickey Mouse ve arkadaşlarından ilham alan Disney x Vans OG Family Authentic ile öne çıkıyor. İki farklı renk seçeneğiyle sunulan Authentic, yan panellerinde Disney’in Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Daisy Duck, Pluto ve Goofy karakterlerinin işlemelerini barındırıyor. Disney x Vans OG Authentic’e siyah ve beyaz renkte mini bir benzeri olan Disney x Vans OG Family Old Skool V. eşlik ediyor. Walt Disney Animation Studios‘un Moana‘sından Disney Animation‘ın Encanto‘suna, Disney100 Old Skool in Scrapbook, Disney’in duygu dolu dünyasını somutlaştıran ünlü karakterlerin yer aldığı tasarımlarla birlikteliğin önemini gösteriyor.

Kıyafet parçaları arasında, yetişkinlere yönelik rahat bir modele sahip, yün karışımı kumaştan yapılmış klasik bir bomber ceket olan, üniversiteden ilham alan şönil “Dyaması ve Disney’in Mickey Mouse işlemesi bulunan 100 Club Jacket yer alıyor. Oatmeal rengindeki 100 Club Cardigan’ın ise ön tarafında Disney’in Donald Duck ve Goofy’si, kollarında Pluto ve Minnie Mouse ve arka tarafında Mickey Mouse yer alıyor. Vans’ın ikonik Checkerboard deseni, rahat hırkanın etek kısmında yer alıyor. Çocuklar için, kırmızı Funhouse 100 Pullover Hoodie, rahat pamuklu kumaş içeriyor ve Disney’in Mickey Mouse’unu coşkulu bir şekilde ön planda sunuyor. Disney Minnie Mouse 100 Backpack ise Minnie Mouse nakışı ile önde fermuarlı cep ve neşeli siyah-beyaz süslemeler içeriyor.

Disney Villains Disney x Vans serisi, siyah süet kaplamalı kanvas bir taban üzerinde Disney Villains çizimlerinin yer aldığı ürkütücü Sk8-Hi ile öne çıkıyor. Tasarımlar, yan ve orta kısımlarda Disney Animation‘ın Scar, Maleficent, Ursula, Jafar ve daha fazlasının görsellerini içeriyor. Sk8-Hi Villains‘e benzer tasarım detaylarına sahip mini bir versiyon eşlik ediyor. Scar’ın acımasız tavrını ve fiziksel görünümünü temsil eden Knu Skool Disney100 Scar, orta kısımlarda kırmızı bir yara izi sembolü ile siyah ve turuncu tonlara sahip. Knu Skool‘un tabanında, Kötü Karakterin tüyler ürpertici yeşil gözlerini vurgulayan bir Scar portresi yer alıyor. Poison Apple rengindeki Old Skool Stackform Disney100, Disney Animation’ın Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler filminden ilham alan, kadife malzemeler ve topuktaki kabartmalı metinle trend belirleyen platform tabanını yeniden tasarlıyor.

Disney Villains Disney x Vans giyim parçaları arasında Siyah Beyaz çizgili Bad Apple Long Sleeve Rugby Polo yer alıyor. Polo modelinin ön köşesinde minimal tekinsiz bir elma amblemi yer alıyor. Diğer giysiler arasında Chili Pepper renginde Disney Jafar Short Sleeve Tee ve Siyah Disney Scar Pullover Hoodie yer alıyor.

Hayranlar ayrıca Vans Customs platformu aracılığıyla kendi Disney x Vans ayakkabılarını özel olarak tasarlayabilecek. Disney Animation’ın Lilo & Stitch‘i, Disney Prensesi karakterlerini ve daha fazlasını içeren beş yeni baskı vans.com/customs adresinde satışa sunulacak.