VakıfBank yenilenen mobil uygulaması ile cüzdana gerek yok diyor

VakıfBank yenilenen mobil uygulaması ile cüzdanınız olmadan da dilediğiniz gibi seyahat edip, ödemelerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz mesajı veriyor.

VakıfBank’ın reklam yüzü olan Engin Altan Düzyatan bu sefer “cüzdanınız olmadan ne kadar uzağa gidebilirsiniz?” diyerek reklam filminde cüzdanını almadan seyahate çıkıyor. Anadolu’nun çoğu yerine cüzdanı olmadan gidebilen Düzyatan, yolda gördüğü manavdan dilediği sebze ve meyveleri alıp VakıfBank mobil uygulaması ile rahatlıkla ödemesini yapıyor ve yoluna devam ediyor. Mobil ödeme ile alışverişini yaptığı için “Cepte kazan”  ile ekstra puanlar kazanan Engin Altan Düzyatan, kazandığını gölde balık tutarken gelen bildirim sayesinde görüyor. Daha sonra yoluna devam ederken, otostop çeken gençleri arabasına alan Düzyatan, gençlerin çaldığı gitar ile eğlenceli bir yolculuk geçirirken tekerine batan çivi yüzünden yolda durmak zorunda kalıyor. Hemen soluğu VakıfBank’ın ATM’sinde alıyor ve mobil uygulamada bulunan QR kod ile parasını çekip, lastiğini tamir ettirebiliyor. Reklam filminin son sahnesinde ise tren yolculuğuna çıkan Düzyatan, trende garsona da ödemesini mobil uygulama ile yapıyor.

“Yenilenen VakıfBank ile sınır yok” diyen marka her yerde kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz mesajı veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.