Vakıf Katılım’ın yeni reklamı ortak değerleri vurguluyor

Şubat ayı sonunda hizmete giren Vakıf Katılım, Vav ile Anadolu kilim motiflerinden esinlenilerek oluşturulan logosu ve toplumumuzun temel taşlarını oluşturan ortak değerleri merkeze alan ve televizyon, gazete, dergi, açık hava ile internet mecralarında aynı anda yayına giren reklam kampanyasıyla dikkat çekti.

Vakıfların paylaşım kültürünü ve kamunun gücünü birleştirerek katılım bankacılığına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Vakıf Katılım, Türkiye’yi kalkındıracak gücü reklam filmine taşıyor. Geleneksel hat sanatında yoğun olarak kullanılan doğumu, güveni, tevazuyu, gücü ve bereketi sembolize eden Vav harfi ile Anadolu kilim motiflerinden esinlenilerek oluşturulan Vakıf Katılım logosu, açılış filminin merkezinde yer alıyor. Filmde, Vakıf Katılım logosu, “biz olmanın güzelliğine vâkıf” bir el tarafından ilmek ilmek dokunurken, Türkiye harekete geçiyor. Bu hareket aynı zamanda bereketin, bolluğun, birlikte kazanmanın ve büyümenin işaretine dönüşüyor.

İletişim stratejisi ve kreatif fikri Genna İstanbul imzası taşıyan reklam filmi, 3 aylık bir hazırlık sürecinden sonra çekildi. Çekimleri 3 gün süren filmin prodüksiyonunu Milk Production, yönetmenliğini Hakan Yakıcı üstlendi. Filmin müzikleri de deneyimli müzisyen Rahman Altın’a ait.


Künye:

Reklamveren Vakıf Katılım
Reklamveren Yetkilisi Ahmet İkizoğlu
Reklam Ajansı Genna İstanbul
Kreatif Direktör Nilüfer Gülata
Reklam Yazarı Şahin İnan
Yaratıcı Grup Burak Akıncıoğlu, Alptuğ Batı
Müşteri İlişkileri Arzu Yaraş, Deniz Uluhan
Prodüksiyon Şirketi Milk Productions
Yapımcı Mert Canatan
Yönetmen Hakan Yakıcı
Görüntü Yönetmeni Vedat Özdemir
Müzik Rahman Altın
Medya Ajansı Veritas

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.