artwork

‘Üreten Anadolu Buluşmaları’ Afyon’dan başladı

11 yıl önce

0

Şekerbank, 60. yılına özel düzenlediği ‘Üreten Anadolu Buluşmaları’nın ilkini Afyon’da gerçekleştirdi. Afyon’a özel bir içerikle hazırlanan, önde gelen gazeteci ve konuşmacıların yer aldığı panel ve Marketing Türkiye koordinasyonunda düzenlenen ‘Emeğin değeri nasıl markaya dönüşür?’ eğitim oturumlarından oluşan etkinliğe 250’nin üzerinde katılım sağlandı.

Üreten Anadolu Buluşmaları Afyon toplantısı, Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Orhan Karakaş ile İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Etkinlikte Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Prof. Dr. Güngör Uras, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Servisi Müdür Yardımcısı Sadi Özçelik, DEİK Sağlık Turizmi İş Konseyi Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Kuş, Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, Marka Stratejisti Hakan Senbir, Yaratıcı Marka Stratejisti Yunus Baran, Project House – Havas Yönetici Ortağı Cüneyt Devrim ve Kredi Garanti Fonu Eskişehir Şube Müdürü Yeliz Gözde Acar konuşmacı olarak yer aldı.

“Hedefimiz Anadolu ekonomisine katkımızı yükseltme”

Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin “Bankamızın 60. kuruluş yılına özel olarak başlattığımız bu proje ile hedefimiz, kuruluşumuzdan bugüne dek birlikte büyüdüğümüz müşterilerimizin il il ayağına giderek, onlara ve Anadolu ekonomisine yaptığımız katkıyı yükseltmektir” diyerek başladığı konuşmasında Türkiye’nin, son 10 yıllık dönemde gösterdiği büyüme performansı ile küresel ekonomi liginde 4 basamak birden atlayarak, dünyanın en büyük 16. ekonomisi haline geldiğini söyledi ve şöyle konuştu: “2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmaya aday bir ülke olarak, Türkiye’nin bu vizyona ulaşmasındaki en büyük itici güç; iç tasarrufa ve verimli üretime dayalı rekabetçi bir büyüme ile sürdürülebilir kalkınma perspektifi olacaktır.”