artwork

Ünlüler Marc Jacobs’ın kampanyası için bir arada

8 sene önce

0

43 yaşındaki oyuncu Winona Ryder, Red Hot Chili Peppers’ın solisti Anthony Keidis, Cher, Willow Smith, model Daisy Lowe’un 9 yaşındaki kız kardeşi Betty Lowe ve daha birçok ünlü sima Marc Jacob’un Sonbahar/Kış 2015 sezonu kampanyası için kamera karşısına geçti.

Kampanya için çekilen fotoğraflarda Ryder, tasarımcının kıyafetlerini tanıtırken aynı zamanda saç kesimiyle dikkat çekiyor. Bu kesimin, Edward Scissorhand’in saçlarına oldukça benzediği de dikkat çeken bir başka nokta. İlk fotoğrafları Instagram’da da paylaşan Marc ise, Ryder’la 15 yaşından beri arkadaş olduklarını, onun ilk olarak 2003’te kendisiyle çalıştığını ve şimdi de her zamanki gibi güzel ve benzersiz olduğunu dile getiriyor.

Tasarımcı aynı zamanda 9 yaşındaki Betty Lowe’un da saç örgülü halleriyle çekilen bir fotoğrafını yayınladı. Betty’nin ablası model Daisy Lowe da 2009 yılında Marc by Marc Jacob kampanyasında yer almıştı.

Fotoğraflara ek olarak, Marc aynı zamanda Steve Mackey ve oğlu Marley Mackey ile modeller Julia Nobis, Molly Bair ve Cierra Skye gibi isimlere de yer verdi.

Ünlü rock grubu Red Hot Chili Peppers’ın solisti Anthony Keidis ve onun 7 yaşındaki oğlu Everly Bear da kampanyaya katılan ünlüler arasında. Will smith ve Jada Pinkett Smith’in 14 yaşındaki kızları Willow Smith ise fotoğraftaki dramatic hava nedeniyle oldukça beğenildi. Ünlü şarkıcı Cher ise yaşına ragmen sergilediği çekici görünüm ile tam not almayı hak edenlerden.

 

Senin için
Tümünü göster
TikTok, reklamverenleri eğlendirerek eğitiyor

TikTok, “nasıl yapılır” videolarıyla reklamverenlere platformun nasıl kullanılacağını gösteriyor...

Apple sağlık verilerinin izinsiz paylaşımına mizah ile yaklaşıyor

Eğlenceli kampanya, sağlık verilerinde gizliliğin önemini vurguluyor...