Ünlü çikolata markası sizi sıcak çikolatanızı yapmaya davet ediyor

Çikolata markası Cadbury, müşterilerine pop-up standında kendilerine ev hissini yaşatacak bir şekilde yeni sıcak çikolatasını tanıttığı kampanyasını başlattı.

“Make it yours” kampanyası ev ortamında sıcak çikolata yapmanın ne kadar eğlenceli ve uygun olduğunu göstermeyi amaçlıyor.
Müşteriler Cadbury evinin kurgusal sahibi Cooper ailesi tarafından karşılanıyor ve Cadbury sıcak çikolatası ikram ediliyor. Sonrasında ise herkes kendi favori sıcak çikolata tarifini yapmak üzere eklemelerini tamamlıyor.
Pop-up Cadbury evi ve Cooper ailesi 18 Ocak 2020’ye kadar İngiltere’nin Leeds şehrindeki Victoria Shopping Centre’da misafirlerini ağırlıyor olacak.
Mondelez International şirketinde Cadbury ürün müdürü olan Lorena Moyano, insanları sıcak ve samimi Cadbury mutfağına davet ettikleri “Make it yours” kampanyasını hayata geçirmek konusunda çok heyecanlı olduğunu ifade ediyor ve ekliyor: “Bu etkinlik ile evde kendi sıcak çikolatanızı hazırlamanın ne kadar eğlenceli ve kolay olduğunu hatırlatmak istiyoruz.”
“Make it yours yalnızca güzel bir müşteri aktivitesi değil; bu kampanya ile aynı zamanda müşterilerin yarattıkları içecekleri ülke çapında sergileyerek diğer kişileri de kendi içeceklerini yaratmaları için ilham vermek istiyoruz.”
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.