Site icon Campaign Türkiye

Unico Sigorta “Panikleme Mimic’le” diyor

Unico, yeni nesil sigortacılık ürünü “Mimic’li Akıllı Seyahat Sigortası”nın lansmanını yaptı. Yeni ürünü için bir reklam filmi de yayınlayan kurum Unico Sigorta “Panikleme Mimic’le” diyor.

Mimic, seyahatte çanta çalınması, bavulun kaybolması veya çocuğun ebeveynlerinden uzaklaşması gibi durumlarda alarm yaratacak farklı senaryolarıyla Unico Sigorta müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Unico Sigorta, Akıllı Seyahat Sigortası alan müşterilerine, poliçelerinin ve Mimic cihazının bulunduğu özel tasarlanan bir kutu göndererek, sigortacılığa perakende bakış açısıyla yeni bir yaklaşım getiriyor.

Mimic ile yeni nesil sigortacılık deneyimi, cep telefonuna Mimic uygulamasının indirilmesi ve aktive edilmesiyle başlayacak. Önlenmesi gereken bir durum gerçekleştiğinde kullanıcının cep telefonuna uyarı gelirken, Mimic cihazı da alarm üretecek.

Unico Sigorta’nın Mimic’li Akıllı Seyahat Sigortası, sadece seyahat ederken başınıza gelebilecek zararları karşılaşmakla kalmayıp tatsız durumlara karşı önlem almanızı da sağlayacak.

Israrla yenilikçi işlere imza atmaya devam edeceğiz

Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu yeni Akıllı Seyahat Sigortası ile ilgili olarak şunları belirtti;

“Sigortacılık değişiyor. Sadece zarar oluştuğunda ödeyen bir pozisyondan daha çok, koruyucu bir role evrilmeye başladı. Akıllı Seyahat Sigortası ürünümüz pek çok açıdan bir ilk. Tüm dünya nesnelerin interneti ile ilgili konuşurken, biz bu konuda ilk somut adımları attık bile. Ülkemizin ekonomik olarak sıkıntılar yaşadığı bu zor günlerde, biz ısrarla üretmeye, yenilikçi işlere imza atmaya devam edeceğiz.”

Exit mobile version