artwork

Under Armour HOVR Infinite modeli ile koşuculara kolaylık sağlıyor

4 sene önce

0

Under Armour, HOVR’nin yeni modeli Infinite‘i tüketicilerle buluşturuyor.

Global performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, koşu ayakkabısı HOVR’ın yeni modeli Infinite’i piyasaya sürdü. Bu model, MapMyRun uygulamasıyla entegre tabanı sayesinde teknolojiyi bir adım öteye taşıyor.

HOVR Infinite’in sağ ayak tabanında, MapMyRun uygulamasıyla entegre çalışan bir sensör bulunuyor. Ayakkabı ve uygulama arasında Bluetooth ile kurulan bağlantı sayesinde koşucular koşu performansını ölçümleyebiliyor, analiz edebiliyor ve arşivleyebiliyor. Koşarken yanınızda telefon olmadan da kayıt tutulabilmesini sağlıyor.

HOVR Infinite’in, kadın ve erkeklerin anatomik yapısına yönelik tasarımları bulunuyor. Kadınların topuklarının daha hassas ve ayaklarının ön kısımlarının daha dar olması sebebiyle UA HOVR Infinite Kadın ürünün ayak bileği kısmı, diğer ürünlere göre 2 mm’ye kadar daha yüksek bir yapıya sahip. Erkek HOVR Infinite ise; tek katmanlı ve 6 mm.

Topuktan uca uzanan çekirdeğiyle HOVR Infinite, koşu mesafesi uzadıkça ayağa tamamen oturuyor ve yastıklama teknolojisi sayesinde tüm yarış boyunca rahatlık hissi veriyor. Saf kauçuktan oluşan dış taban, koşuculara daha iyi bir yol tutuşu ve ek bir yastık katmanı sunuyor. Topuk kısmında bulunan kauçuk ise ayakkabının ömrünü uzatırken; olumsuz zemin etkileriyle oluşan aşınmaya engel oluyor.

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...