Umut beslemeye devam

7 yıl önce

0

Söze Campaign dergisinin 5. yılını kutlayarak başlamak istiyorum. Sektörümüzde çok zor olan şartlar altında yayın hayatınıza devam etmeyi ve kendinizi hep yeni tutmayı başardınız, kutlarım. 5 yıl boyunca her ay alışkanlığımız oldunuz. Sektördeki yayıncılığın çok sesliliğine büyük katkı sağladığınız. Yaptığınız her etkinliğe titizlikle yaklaşıp, her geçen sene bir öncekinin üzerine çıkarak ilerlediniz. Campaign bünyesinde görevlerine devam eden, önceki senelerde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Umuyorum ki birlikte çalışmaktan ve takip etmekten keyif aldığım Campaign, daha uzun yıllar sektörün her ay merakla beklediği yayınlardan biri olmaya devam edecektir.

Reklamcılar Derneği Başkanlığını devretmeye hazırlandığım bu günlerde, ne yazık ki ülkece huzursuz ve tatsız günler yaşıyoruz. Ancak her zaman dediğim gibi bizlere düşen daha çok çalışmak, üretmek ve geleceğe dair umut beslemeye devam etmektir. Bu zor günlerin üstesinden gelmenin en temel ihtiyaçlarından biri de her şeye rağmen moralimizi yüksek tutmaktır. Başımız dik bir şekilde umutsuzluğa kapılmadan, elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaktır. Bu görev en başta biz sektör yöneticilerine düşüyor. Biz üzerimize düşeni yaptığımızda çalışma arkadaşlarımız da aynı hevesi taşıyacaklardır.

Son olarak belirtmek isterim ki, biz yaptığımız işlerle Türkiye’nin her yerindeki insanlara dokunan, onların evlerine ve iş yerlerine misafir olan insanlarız. Yaptığımız ve yapacağımız her işte bunun sorumluluğunu unutmamalıyız. Biz geleceğimizle ilgili umudu içimizde yaşattıkça ve işlerimize yansıttıkça, gözü kulağı bizde olan insanlar da bu umudu taşıyacaklardır.

 

Kayhan Şardan

Reklamcılar Derneği Başkanı

 

Bu yazı ilk olarak Campaign Türkiye Ocak 2017 sayısında yayımlanmıştır.

Senin için
Tümünü göster
Siz Hangi Tip Erkeksiniz?

“YKKD ile Söylemden Eyleme”...