Site icon Campaign Türkiye

UM’den bir startup projesi

Medya ajansı olan UM, iş hayatına yeni atılan şirketler için medya, içerik ve ileri teknoloji projesini hayata geçiriyor. Yeni şirketlere (daha ilk faaliyet yılı içerisinde olan şirketlere veya medyayı daha etkin, daha yaratıcı ve daha ölçülebilir bir hale getiren yeni fikirleri ya da ürünleri olan her yaştan insana) açık olan UM Startup projesi için başvurular UM Türkiye internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. (www.umww.com/um-turkey)

Başvuranlar arasından seçilen ekibe 6 ay boyunca mentorluk, UM bünyesinde ücretsiz ofis alanı ve IT/telekomünikasyon desteği sunulacaktır. Daha da önemlisi; ekibin projelerinin medyayı bir adım ileriye götürmesi halinde, UM müşterilerine ve IPG Mediabrands global ağına ulaşma şansı yakalayacaktır. IPG Mediabrands Güney Batı Avrupa Bölgesi Başkanı George Saliaris – Fasseas konuyla ilgili şunları söyledi: “Türkiye birçok fikri olan genç, enerjik ve harika insanla dolu. UM olarak müşterilerimizin medya yatırımları karşılığında en iyi çözümlere kavuşması için her gün elimizden geleni yapıyoruz. UM Startup projesini Türkiye’de de başlatarak müşterilerimizin yatırımlarını daha da geliştiren fikirlere destek olmak istiyor ve aynı zamanda bu ülkeye olan güçlü inancımızı göstermek istiyoruz.”

UM, bir kez daha önemli bir açıklama yapmak için Kristal Elma ödüllerini seçti. Güney Batı Avrupa Bölgesi Başkanı George Saliaris Fasseas ve UM Türkiye Head of Digital Sinemis Candemir Kristal Elma konuşmacıları arasındaydı ve konuşmalarında bu projeden de bahsettiler. Geçtiğimiz yıl ise IPG Mediabrands Global CEO’su, Promoqube şirketinin devralındığını yine Kristal Elma sahnesinden duyurmuştu.

Exit mobile version