artwork

UM RUUM’dan ilk girişim: Kaymak

8 yıl önce

0

UM RUUM, ilk startup şirketi Kaymak’a kapılarını açıyor.

Türkiye’nin ilk medya ajansı olan UM; Türk medya, eğlence ve içerik sektöründeki startup şirketlere ofis alanı, destek sunmak, mentorluk yapmak ve hem yerel hem de global müşterieriyle temas kurma şansı vermek için UM RUUM oluşumunu başlattı. UM RUUM, UM şirketinin bu konudaki ilk global girişimi olması sebebiyle şirketin, Türkiye’ye ve Türkiye’deki genç yeteneklerle yeniliğe yaptığı büyük yatırımın da göstergesi oldu.

Kaymak, cep telefonunuza yükleyebibileceğiniz bir app olacak. Ve tüketici olarak yaptığımız tüm alışverişlerde, yemek, gıda, elektronik, online alışveriş, seyahat, uçak bileti, yani para harcadığınız tüm yerlerde geçerli olacak bir indirim sistemi.

IPG Mediabrands Güney Avrupa Başkanı ve UM İstanbul Başkanı George Saliaris-Fasseas konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Müşterilerimize en iyisini sunmak için buradayız. Yeniliğin en büyük kaynağı şu anda startup şirketler ve biz de Türkiye’de bu kaynağa yakın olmak istedik. UM RUUM asla Silikon Vadisi olmayacak ama yenilik ve enerjiyle dolu bir alan olabilir. Bu deneyimin olumlu sonuçlar vereceğini ve en azından Kaymak gibi Türkiye’deki değerli startup şirketlere, her şirketin en zorlu dönemi olan ilk adımların atılmasında yardım edebileceğimizi umuyoruz.”

Kaymak nedir?

Kaymak App tüketicilere tüm alışverişlerinde ortalama olarak da %10 indirim vermeyi ya da puan kazandırmayı hedefleyen yeni bir uygulama. 2016’nın ikinci çeyreğinde ürünü müşterilerle bulışturmayı hedefleyen Kaymak, üye işyerleri için de çok avantajlı bir sistem. Tüketiciler, Kaymak App’i cep telefonlarına indirerek kullanacak: Harcama yapmak üzere kasaya geldiklerinde, ödemelerini Kaymak uygulaması üzerinden yapan herkes mutlaka bir indirim (ya da tüketicinin seçimine göre puan) kazanacak. Kaymak, uzun vadede tüm sektörlerde geçerli bir ödeme sistemi olmayı hedefliyor.