UM, C.A.T.’nin yeni sürümünü piyasaya sundu

UM Yunanistan/Türkiye/Avusturya/Portekiz/İsviçre, tescilli Medya Planlama Aracı C.A.T’nin yeni sürümünün piyasaya sunulduğunu duyurdu. Yeni sürüm, UM tescilli Curiosity Panelleri araştırmasından elde edilen 2014 yılı verilerini de içeriyor.

C.A.T., planlamacının merakını arttıran ve müşterilerinin kampanya hedeflerini daha iyi yerine getirmesi için kullanması gereken temas noktası türleri konusunda alışılmışın dışına çıkmasına yardımcı olan, UM tescilli, kapsamlı bir planlama aracıdır.

Açılımı İletişim Aktivasyon Aracı olan C.A.T., Yunanistan çapında 2,500 katılımcıyla gerçekleştirilen tescilli bir araştırma olan, piyasaya yeni sunulan 2014 Curiosity Panelleri verilerine dayanıyor. Curiosity Panelleri, farklı temas noktalarını ve etkinliklerini, müşterinin sektörü ve kampanya hedefleriyle bağlantılı olarak sıralamayı hedefliyor. Toplamda, 30 sektör analiz edilmiş ve 58 temas noktası sıralanmıştır.

Buna ek olarak C.A.T., planlamacının bütçe tahsisi ve reklam konusunda farklı senaryolar üretmesine imkan tanıyor. Son olarak, C.A.T.’in iki veya daha fazla modülü, UM ile müşterilerin medya harcamaları ile farkındalık veya satış olan nihai amaçları arasındaki tam korelasyonu anlamaya başlamaları için planlamacıların farkındalık ve satış verilerini girmelerine imkan tanıyor.

Müşterilere yönelik ücretsiz bir araç olan C.A.T.’nin gelişimi ve Curiosity Panelleri araştırması yoluyla yeni veriler üretmek için Um tarafından büyük yatırımlar yapılıyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.