Ultra Kısa Film Festivali’ne başvurular başladı

Ocak ayında ANBEAN tarafından 5. kez gerçekleşecek olan Art By Chance Ultra Kısa Film Festivali’ne başvurular başladı. MovieMaker Magazine tarafından yılın en cool 20 festivalinden biri seçilen Art By Chance’te filminizin yer alması için 30 saniyelik ultra kısa bir film çekmek zorunlu. “Keşif” temasındaki filmler için son başvuru tarihiyse 27 Kasım.

 

Film endüstrisinin önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri tarafından seçilecek 25 film, Art By Chance ile tüm dünyada 1.5 milyar insana ulaşacak. Dünyanın en büyük halka açık sanat organizasyonlarından biri olarak lanse edilen Art By Chance, tüm şehre yayılmış olan dijital ekranlarda sanatseverlere ulaşıyor. Filmler metrolarda, otobüslerde, havaalanlarında, alışveriş merkezlerinde, trenlerde, spor salonlarında, sanat galerilerinde, müzelerde, cafelerde ve barlarda dönüyor.

Bu yıl Türk Havayolları global sponsorluğunda beşincisi düzenlenecek olan festivalin jürisinde Walt Disney Studios’un eski başkanı Dick Cook, İngiliz Bağımsız Film Ödülleri Direktörü Johanna Von Fischer, London Film School Film Küratörlüğü Master programı direktörü Nick Roddick ve Tribeca Film Enstitüsü Sanatçı Programı Başkan Yardımcısı Ryan Harrington gibi isimler yer alıyor. Başvuruların artbychance.com üzerinden yapıldığı festivalin birincisine THY istediği şehre gidiş-dönüş bir uçak bileti hediye edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.