Ulan İstanbul, Yeşilçam esintileriyle zirveye oturdu

Ulan İstanbul, yine hem eğlenceli hem duygusal bir bölümle sosyal medyada adından çok söz ettirdi. Dizi, Somera verilerine göre dünün en çok konuşulan yapımı oldu.

Ulan İstanbul, Ferdi’nin hatasını affetmeyen Kandemir’in Ferdi olmadan insan kaçakçısı Faysal Temiz’e düzenlediği hırsızlık operasyonu, Ferdi’nin kendini Kandemir’e affettirme çabaları, Ferdi-Derya kavuşması ve Servet’ten Öğretmenler Günü mesajının gelmesi, heyecanlı son sahnesi ve en çok da Yaren’in geçmişte Türkan Şoray’ın canlandırdığı Balıkçı Azize karakterini canlandırdığı Yaren ve Karlos’un düetiyle çok konuşuldu. Dizi, 13,39 somera rating ile günün en çok konuşulanı oldu.

Reaksiyon dizisinde, ana karakterlerden Oğuz’un ölmesi izleyiciler tarafından tepkiyle karşılandı. Dizi, heyecanlı bölümüyle 13,28 somera ratingi alarak günün en çok konuşulan 2.yapımı oldu.

Fatih Portakal ile Ana Haber, gündemdeki farklı konuların ve düşüncelerin dile getirildiği bir platform olarak, 9,96 somera rating ile günün en çok konuşulan 3. yapımı.

 

Somera’yla ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.