Ulan İstanbul, dünün en çok konuşulan yapımı

Somera rating verilerine göre Ulan İstanbul, son bölümüyle yine çok konuşuldu ve sosyal medya performansı sıralamasında 1.olmayı başardı.

Dizinin dün akşamki bölümü, Kanal D’de yeni başlayacak olan dizi Şeref Meselesi‘nden Yiğit ve Emir’in bu bölümde konuk oyuncu olarak yer alması ile çok fazla konuşuldu. Özellikle Kerem Bursin hayranlarının bu bölümde çok fazla heyecanlandıkları görülmekte.  Ayrıca Ulan İstanbul fanlarının da bu durumdan oldukça memnun oldukları ve bu bölümü zevkle seyrettikleri de gözlerden kaçmıyor. Ek olarak, Ferdi’nin Derya’ya olan aşkı için yaptığı hata da #ferdininhatası hashtagiyle çok fazla konuşulmuş görünüyor. Tüm bunların yaşandığı Ulan İstanbul’un son bölümü, 19,04 somera rating ile günün en çok konuşulan yapımı.

Bu Tarz Benim, geçen haftalarda elenen Ayşenur Balcı’nın programa yeniden dahil olması ile günün en çok konuşulan 2.yapımı olmayı başarıyor (Somera rating:14,96).

Reaksiyon dizisi son bölümüyle yine heyecanlı bir bölüme imza attı. Dizide aksiyon dolu Yavuz Aslan’ın intikam sahnelerinin yanısıra, Zeynep ile Oğuz’un duygusal sahneleri de çok konuşuldu ve dizi 8,95 somera rating ile günün en çok konuşulan 3.yapımı olmayı başardı.

 

Somera’yla ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.