artwork

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları Tivibu’da

9 sene önce

0

Türk Telekom Grubu, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının yayın haklarını aldı. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin tüm maçları 2017-2018 sezon sonuna kadar Türk Telekom Grubu dijital yayın platformu olan Tivibu üzerinden yayınlanacak.

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan

Ülkemizde futbol yayıncılığının çok önemli bir yere geldiğine değinen Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, “Bugüne kadar spora büyük destek verdik. Futbol kulüplerimizin uzun yıllar en büyük destekçisi olduk. Türk Telekom Arena Stadı ile Türkiye’nin ilk stad isim sponsorluğunu gerçekleştirdik. Bugün, UEFA ile hayata geçirdiğimiz bu önemli işbirliği sayesinde UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Liginin tüm maçlarını Türk Telekom Grubu yayınları farkıyla futbolseverlerle buluşturacağız. 2009 yılından bu yana geleneksel televizyon yayıncılık anlayışını değiştiren dijital yayın platformumuz Tivibu’ya yönelik içerik ve altyapı yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bugün, bu yenilikçi vizyon ile içeriğimizi güçlendirmek adına spor alanında önemli bir yatırıma daha imza attık. Türk Telekom Grubu olarak Avrupa futbolunun zirvesi kabul edilen Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi heyecanını Tivibu ile futbolseverlere sunacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

TRT ile işbirliği

Tivibu’nun farklı cihazlardan TV izleme ayrıcalığı sunan “4 Ekran” özelliği ile futbolseverler maçları bilgisayar, televizyon, tablet ve akıllı telefonlarından izleyebilecekler. Tivibu’nun  “Tekrar İzle”, “Geri Al İzle”, “Durdur İzle” gibi gelişmiş teknolojileri ile Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi heyecanı dört ekranda doyasıya yaşanacak. Ayrıca sporseverler 2013 yılında yayına alınan ve Türkiye’de bir ilk olan Tivibu Spor Mozaik kanalı sayesinde aynı anda 6 karşılaşmayı izleme imkanı elde edebilecekler. Tüm maçlar canlı olarak, Tivibu Spor, Tivibu Spor 2, Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 4 kanallarında yayınlanacak.

2015 – 2016 sezonundan itibaren UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin tüm maçları Tivibu üzerinden izlenecek, ek olarak UEFA ile yapılan protokol çerçevesinde sadece Salı ve Perşembe günleri oynanacak birer maç TRT üzerinden açık kanalda da yayınlanacak.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...