artwork

UEFA’dan Şampiyonlar Ligi Finali için “şanslı” maç izleme deneyimi

3 sene önce

0

UEFA, Şampiyonlar Ligi finali için futbolseverler için evde, eski futbolcu Clarence Seedorf ile birlikte maç izleme fırsatı yarattığı bir kampanya hazırladı. Seedorf bir grup şanslı hayranlarıyla video aracılığıyla sohbet edip maç izleyecek.

Uefa, Hollandalı eski oyuncu Clarence Seedorf ile maç esnasında video konuşması yapacak ve tüm  dünya çapında altı haneye konuk olarak şanslı taraflarlara, ünlü futbolcu ile birlikte maç izleme deneyimi yaşatacak. 

Başlama vuruşuyla birlikte gerçekleşecek deneyim, “hayranları ön plana çıkarmayı” hedefliyor.

Dört kez Şampiyonlar Ligi kazanmış ünlü eski futbolcu Seedorf, 23 Ağustos’taki maç öncesi maçla ilgili düşüncelerini paylaşacak ve maç sonunda anılarını yarışma galipleriyle paylaşacak.

Şanslılar Uefa web sitesinde düzenlenen bir yarışma aracılığıyla belirlenecek, İngiltere, ABD, İspanya, Fransa, Portekiz ve İtalya’dan birer kazanan seçilecektir.

Resmi sponsorlar Heineken, Pepsi, Sony PlayStation ve EA Sports, ev eğlence sistemi dahil olmak üzere ödüller sunarak kampanyayı destekliyor. Bunun yanında, yayın ortakları BT Sport (İngiltere), CBS All Access (ABD), Movistar (İspanya), RMC (Fransa), Eleven Sports (Portekiz) ve Sky Sport (İtalya), kazananlara bir yıllık ücretsiz abonelik sağlayacak.

Ödülü kazanan şanslı kişiler tüm bu deneyimin yanında bir imzalı bir gömlek, hatıra maç günü bileti, resmi Şampiyonlar Ligi topu, Hediyelik ŞL kupası, şapka, atkı ve pankart kazanacaklar.

Bu sezonun Şampiyonlar Ligi finali Portekiz’in Lizbon kentinde Estádio do Sport Lisboa e Benfica Stadyumu’nda oynanacak.

Kampanyanın yaratıcı yönü Wasserman tarafından, medya planlama ve satın alma işlemi ise OMD tarafından gerçekleştiriliyor.

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...