Site icon Campaign Türkiye

Twitter’da Calve ve Fuat Ergin’den “rap şov”

Calve’nin 4 yeni sosunun tanıtımı için hazırladığı “Evdeki Sos” reklam kampanyası kapsamında Twitter’da gerçekleştirilen dijital projede rap yine başroldeydi.

 

Rap müziğin Türkiye’deki önemli isimlerinden Fuat Ergin’in resmi Twitter hesabı üzerinden Calve’yi tagleyerek paylaştığı video ile başlayan şov, yerini Calve, Fuat Ergin ve Twitter kullanıcıları arasında devam eden bir “tweet rap” canlı yayınına bıraktı. Fuat’ın başarılı rap tweetlerine takipçiler de kendi rap tweetleriyle karşılık verdi.

“Evdeki Sos vs. Rap’teki Boss”

Calve ve Fuat Ergin’in Twitter’daki şovuna ait videoların sosyal medyada hızla yayılması üzerine Calve, Fuat ile bir canlı yayın düzenleyeceklerini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Fuat Ergin’in evinden Twitter’da gerçekleştirdiği canlı yayında, gün  boyunca #evdekisos hashtagiyle paylaşılan tweetler keyifli bir rap şovuna dönüştü.

Fuat’ın Calve’ye özel hazırladığı rap şarkılarıyla süslenen “Evdeki Sos vs. Rap’teki Boss” şovu yoğun ilgi üzerine akşam saatlerine kadar sürdü. Yaklaşık 8 saat süren canlı yayın süresince, #evdekisos hashtagiyle 22 bin 650 tweet atıldı. Gün boyunca paylaşılan tweetlerin yüz otuz üç tanesine Fuat tarafından kişiye özel ve real time çekilen rap videoları, capsler ve giflerle eğlenceli yanıtlar verildi.

Künye:

Reklamveren Calve

Reklam Ajansı Dwarf Planet

Kreatif Direktör Enes Danış

Reklam Yazarı Figen Demir

Proje Yöneticisi Ceyda Bakkal

Müşteri Direktörü Alican Arkun

Prodüksiyon Uluç Keçik Production

 

Exit mobile version