Twitter: ‘If you can dream it, tweet it.’

Twitter hayallerini hayata geçiren yıldızların tweet’lerini yeniden ortaya çıkarıyor. Sonsuz bir ‘meme’ ve tweet deposu ile Twitter, yıllar içinde tweet’leri yaratıcı yollarla yeniden yüzeye çıkarma becerisinde ustalaştı.

Twitter, ABD genelinde ünlüler ile çalıştığı bir projeye başladı.

Açıkhavada gerçekleştirilen proje ile platform, hayallerin gerçekleşebileceğini göstermek için ünlülerin (ünlü olmadan önceki) tweet’lerini yeniden ortaya çıkardı.

2014’te Meghan Thee Stallion, içgörü dolu bir şekilde “Bir ekibe ihtiyacım var çünkü rapte başarılı olacağımdan umutluyum” diye tweet atmıştı. Şimdi bir Grammy kazananı ve söyledikleri konusunda yanılmadı.

Simu Liu, sonunda Marvel’ın ilk Asyalı süper kahramanını oynayacağını bilmeden “Tamam @Marvel, konuşacak mıyız #ShangChi” diye tweet’lemişti.

İnsanlara büyük hayaller kurmaları için ilham vermek amacıyla çeşitli ünlülerin ikamet ettiği sekiz lokasyondaki billboard’larda tweet’leri gösterildi.

Açıkhava kampanyasının yanı sıra Twitter, Boys and Girls Club, Destination Crenshaw, The 3-D Foundation ve UNICEF Kanada gibi yıldızların tercih ettiği hayır kurumlarına yaklaşık 1 milyon dolar bağışta bulunuyor.

Platformunda gerçekleşen konuşmaları artırmak, Twitter için uzun vadeli bir strateji olmuştur.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.