artwork

Twitter Ads, 200 ülkeye yayıldı

7 sene önce

0

Twitter bugün blog postunda KOBİ’ler için self-servis reklamcılık platformunu 200’ü aşkın ülke ve bölgeye 15 farklı dil seçeneğiyle genişlettiğini duyurdu. Türkiye’de de hizmete giren platform, şimdilik sadece İngilizce dil seçeneğiyle Türk ihracatçıların tüm dünyadaki müşterilerine ulaşabilmelerine imkan sağlıyor.

Twitter’ın blogunda yayımladığı yazıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

“Bugün, self-servis reklamcılık platformumuzu 33 ülkeden 200’ü aşkın ülke ve bölgeye  genişletebildiğimiz için çok heyecanlıyız. Şimdi Twitter’da, Honduras’tan Hong Kong’a küçük ve orta büyüklükteki şirketler, 15 farklı dilde kendi kitlelerine daha etkin bir şekilde ulaşabilecekler. Buna ek olarak, şu an Twitter’da, küçük ve orta büyüklükteki şirketler de dahil olmak üzere, yaklaşık 100,000 aktif reklamcının bulunduğunu duyurmaktan da mutluyuz.

2 yıldan uzun bir süre önce Twitter Ads’i küçük ve orta büyüklükteki şirketler için yayınladığımızdan beri, müşterilerimizden yaratıcı, ölçücü ve hedef belirleyici araçlarımızı internet sitesi tıklamaları ya da dönüşümleri, kullanıcı kitlesi, uygulama yüklemeleri veya yenilemeleri hakkında bilgi elde etmek için kullandıklarını duyduk. Ek olarak, bu şirketlerin, sadece kendi pazarlama objektifleriyle örtüşen işler için ödeme yapıyorken, objektif temelli kampanyalar, raporlar ve fiyatlandırmayla Twitter’dan sonuç elde etmeleri her zamankinden çok daha kolaylaştı.

Twitter ads ile yapabilecekleriniz:

Kampanyan için en iyi reklam formatını seç

Objektifiniz ne olursa olsun, biz size reklamcılık hedeflerinize ulaşmanıza yardım sağlayacak en uygun reklam formatını sunuyoruz. Örneğin, İnternet Sitesi Kartınıinternet sitenize yüksek kalite bir akış çekmek istediğinizde kullanabilirsiniz. Ya da, Talep Yaratma Kartındanbir Tweet’e direkt olarak talep toplamak adına yararlanabilirsiniz. Yaratıcı formatlarımız size her açıdan uyum sağlayan hedef kitlenizin ilgisinin gün boyunca sizde kalmasına olanak sağlar.

Hedef kitlenize ulaşın

Geçtiğimiz aylar içerisinde, Twitter’da doğru kitleye ulaşmanızı kolaylaştıracak yeni hedef belirleyici araçlar lanse ettik. Örneğin, etkinlik belirleyicisi sizin İşçi Bayramı veya okullara geri dönüş gibi, o an canlı gerçekleşen olaylarla ilişkide olan kullanıcıları tespit etmenize izin verir. İlgi alanı, anahtar kelime, kullanıcı adı, cihaz, konum bilgisi ve televizyon gibi diğer güçlü belirleyicilerimizle birleştiğinde, doğru kullanıcıları, doğru mesajla ve doğru zamanda hedef aldığınıza emin olabilirsiniz.

Sonuçlarınızı gerçek zamanda takip ve analiz edin

Performansınızı ölçmek ve en uygun hale getirmenize yardımcı olmak için sizlere birtakım analitik gösterge tabloları sunuyoruz. Örneğin, Tweet aktivite dashboardu , hangi içeriğin sizin kitlenizde en çok yankı uyandırdığını göstererek organik Tweet aktivitenizi takip ediyor. Müşteri öngörüleri sizin kolay bir şekilde takipçileriniz, organik Tweetlerinizle bağlantı kurmuş olan insanlar, reklam kampanyalarınız ya da belirli hedef kitlesine sahip kampanyalarınız hakkında değerli öngörüleri keşfetmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda, Promoted Tweetler kampanyalarınızdan gösterim ve etkileşim dönüşümlerinin tam etkilerini anlamak için dönüşüm takibini  kolayca yükleyebilirsiniz.

Başlayın

Twitter Ads’i kullanmaya başlamak için ads.twitter.com sitesini ziyaret edin ve hesabınızı bugün oluşturun. Yeni özellikler, örnek çalışmalar ve en iyi uygulamalar hakkında en son çıkan bilgilere sahip olmak için bizi @TwitterAds ve @TwitterSmallBiz hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Amazon’dan Türkiye’deki deprem felaketi için yardım

Amazon, Türkiye’nin içinde bulunduğu doğal afet durumuna yardımcı olmak amacıyla...

Apple’dan Türkiye’ye destek

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki...

Takashi Murakami Hublot iş birliğiyle yeni NFT koleksiyonu

Japon sanatçı Takashi Murakami, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot ile...