artwork

Türk Telekom Selfy, Google ile ortak bir proje geliştirdi

5 sene önce

0

Türk Telekom Selfy, Google ile ortak bir proje geliştirerek , “Selfy Google Play Tekliflerini” lanse etti.

Proje kapsamında mobil aboneler; aylık konuşma, SMS ve internet hakkının yanında aylık Google Play Kredisine sahip oluyor. Uygulamadan hem mevcut Türk Telekom Selfy müşterileri hem de Türk Telekom’a yeni gelen Selfy müşterileri yararlanabilecek.

Tekliflerde yer alan Google Play Kredisi, tüm Google Play üzerinden yapılacak uygulama alımları ve oyun içi / uygulama içi alımlarda geçerli olacak. Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarını hedefleyen Türk Telekom, bu projeyi bir reklam filmi ile de destekleyecek.  .

Türk Telekom Selfy’e yeni yüz

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy yenilenen logosu ve daha dinamik yapısıyla, gençlerin kendi yaşam tarzlarını ve zevklerini gönüllerince iletişim tercihlerine yansıtmalarına olanak sağlamayı hedefliyor.

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun,  “Kampanyada göz önünde bulundurduğumuz ilk şey kullanıcıların kendi hayatları ve bu hayatın kendine has kurallarıydı. Hayatın içinde bütün kurallar belirlenmişken, bu kuralların dijital dünyada geçerli olmaması, Selfy markasının yeni dünyasının çıkış noktası oldu. Yeni kampanyada, kuralların baştan yazıldığı bir mecra olan dijital dünyayı sahiplendik” dedi.

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...