Türkiye’nin yazılım alanındaki ilk Unicorn’u INSIDER’a CPCO ataması

Son aldığı yatırımla Türkiye’nin yazılım alanındaki ilk Unicorn’u olma başarısını elde eden ve 26 ülkede global olarak da faaliyetlerini sürdüren Insider‘da CPCO (Chief People & Culture Officer) rolüne Sevil Kayaş Yılmaz atandı.

İş Yaşamına Akkök Holding’de başlayan, PepsiCo’da devam eden ve son olarak Vodafone Türkiye’de Yetenek Stratejisi ve Gelişimi Direktörü olarak rol alan Sevil Kayaş Yılmaz, 9 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla Insider ailesine katıldı. 

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olan Kayaş Yılmaz; Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Gelişimi üzerine master yaptı. Vodafone Türkiye’de dijitalleşme vizyonuyla birlikte gerçekleştirilen Agile Dönüşüme öncülük etti. Şirket stratejisi doğrultusunda yeteneklerin organizasyona kazandırılması, ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi, yetenek yönetimi stratejisinin hayata geçirilmesi ve yeni çalışma modellerinin güçlü bir çalışan deneyimi odağında tekrar tasarlanması konularına liderlik etti. Ayrıca şirketin Çeşitlilik ve Kapsayıcılık ajandasını da yürüttü.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.