artwork

Türkiye’de Zaman Ankara’da

11 sene önce

0

Zaman Gazetesi’nin 25. Kuruluş yıldönümü kapsamında gerçekleştirilen “Türkiye’de Zaman” konulu fotoğraf projesi için dünyaca ünlü 25 fotoğrafçı Türkiye’yi fotoğraflamıştı ve fotoğraflar 15 Kasım 2011 tarihinden bu yana İstanbul’da sergileniyordu.

Türkiye’de Zaman / Time in Turkey sergisi şimdi de Başkent Ankara’ya taşınıyor. Her fotoğrafçının bir adet fotoğrafın yer aldığı ana sergi Kızılay Güvenpark’da yer alırken, Michel Vanden Eeckhoudt, Guillaume Herbaut, Steve McCurry, Massimo Mastrorillo ve Davide Monteleone’nin fotoğrafları Hamamönü Saat Kulesi Meydanı’nda açık havada sergilenecek. Projeye katılan diğer fotoğrafçıların eserlerinden seçilen diğer fotoğraflar ise Büyükşehir Belediyesi Metro Sanat Galerisi’nde Ankaralı sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Projeye katılan fotoğrafçılar: Jane Evelyn Atwood, Bruno Barbey, Samuel Bollendorff, Eric Bouvet, Kathryn Cook, Claudine Doury, Carolyn Drake, Nikos Economopoulos, Michel Vanden Eeckhoudt, Rena Effendi, George Georgiou, Harry Gruyaert, Guillaume Herbaut, Ed Kashi, Massimo Mastrorillo, Steve McCurry, Davide Monteleone, Christopher Morris, Paolo Pellegrin, Anders Petersen, Reza, Anthony Suau, Gael Turine, Ami Vitale ve Vanessa Winship.

Senin için
Tümünü göster
Twitter’in alternatifi Bluesky 100 bin üyeye ulaştı

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’in yeni sosyal medya platformu Bluesky, davetli...

Yaşam maliyeti krizi için ajanslardan yeterli destek gelmiyor

Geçen yıl ajansların yarısından azı personele yaşam maliyeti krizi için...

WPP müşterileri AI ile daha ilgi çekici içerikler üretebilecek

WPP ve Nvidia, reklamverenler için yapay zeka destekli içerik motoru...