Site icon Campaign Türkiye

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Saran Group ajansını seçti

30 şirketi ve 4.500’ün üzerinde çalışanıyla Saran Group ve grup şirketlerinden Saran Medya’nın pazarlama ve medya ortaklığını yaptığı Türkiye Voleybol Federasyonu’nun dijital içerik ajansı Editor The Content Company oldu.

Editor The Content Company, Türkiye Voleybol Federasyonu’na ve 1995 yılından bu yana faaliyet gösterdiği sektörlerde her zaman öncü konumunda bulunan Saran Group’a dijital içerik danışmanlığı, sosyal medya varlıklarının yönetimi, online itibar yönetimi ve topluluk yönetimi gibi konularda hizmet verecek. Pazarlama ve medya ortaklığı anlaşması, 2020 yılı sonuna kadar sürecek.

Saran Medya, bu anlaşma çerçevesinde Türkiye Voleybol Federasyonu’nun kontrolü ve yönetimi altında bulunan tüm müsabaka, Milli Takım ve etkinliklerin ticari haklarının değerlendirilmesi, pazarlanması, satışı ve ticari yönetimi alanlarından sorumlu olurken, aynı zamanda Türkiye Voleybol Federasyonu’nun sahip olduğu tüm tesislere ilişkin reklam ve pazarlama haklarının da tek yetkilisi olacak.

7 sektörde faaliyet gösteren Saran Group’un çatısı altında ise şu şirketler yer almakta: Saran Medya, Saran Digital Studios, HD Protek, www.tuttur.com, ajansspor, Saran Radyoları; Radyospor, Radyo Trafik, Radyo Müzik ve Radyo Slow Time, Anadolu Çağrı Merkezi, Saran Havacılık, Saran Savunma Sanayi, Ahoy Turizm, Čedok Travel Corporation ve Hırvatistan’ın Split kentinde yer alan Grand Hotel Lav & Grand Marina Lav.

Exit mobile version