Türkiye, bayramı Kent’in yeni reklam filmiyle kutlayacak

Kent, “Bayram Hatırlamaktır” temalı bayram kampanyasıyla mesafeleri ortadan kaldırırken herkese 15 saniye de olsa ünlü olma fırsatı sunuyor. Bu yılki bayram kampanyasına yönelik reklam filmleriyle, bayramı sevdiklerinden uzakta geçirecek olanların bayram kutlama mesajlarına aracılık ediyor.

Yeni reklam filminde bir kez daha bayram hatıralarımızı, eski geleneklerimizi, çocukluğumuzdaki bayram ziyaretlerini ve bizi bekleyenleri hatırlatmak isteyen Kent, kamerayı ve mikrofonu bu kez vatandaşlara çeviriyor. Sevdiklerinden uzakta olup bayramda büyüklerinin yanına gidemeyenler, en duygusal mesajlarını, Kent aracılığıyla dile getiriyor.

Bu amaçla yola çıkan Kent, reklam filmi için İstanbul, İzmir, Konya, Adana, Gaziantep,Diyarbakır, Erzurum, Van, Muğla, Mersin ve New York’ta insanlarla sokak röportajları gerçekleştirerek insanların bayram mesajlarını sevdiklerine iletmesini sağlıyor. Bunun yanında, daha fazla kişinin bayram mesajını duyurabilmek amacıyla,  www.bayramhatirlamaktir.com web sitesi üzerinden, kişilerin kendilerine ait bayram kutlama videolarını çekip göndermelerine imkan sağlıyor.

Sokak çekimleri ve siteye yüklenen videolar arasından seçilen onlarca farklı film, TV reklamlarında yayınlanma şansı yakalayacak. Reklam filmlerinde ve açıkhava reklamlarında, şehre özel bayram kutlama mesajlarına da yer verilecek ve bu mesajlar yerel TV’lerde de yer alacak.

Bayrama özel kampanyaya ait reklamlar 14 Temmuz’dan itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Künye:

Reklamveren: Mondelēz Türkiye

Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar

Reklamveren yetkilisi: Elif Emiroğlu, Salih Ünlü, Görkem Tengir

Yaratıcı ekip: Gökhan Atasoy, Latif Çetinkaya, Zafer Külünk, Volkan Yanık, Tolga Suna, Ali Can Savaş, Özge Akyol, Dilan Bayar, Burçin Perçin, Ahmet Çiçek

Müşteri ilişkileri:  Celil Kaya, Sezin Özçelik Güneş

Stratejik planlama:  Tuğay İlyasoğlu

Ajans prodüktörü: Neslihan Ateş, Ferhat Düzlü, Hüseyin Sert

Medya planlama: Starcom

Kullanılan mecralar: TV, Internet, Outdoor

Post prodüksiyon: İmaj

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.