Site icon Campaign Türkiye

Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanlar

Turkcell, Türkiye’nin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına yönelik sunacağı yeniliklerin duyurusu için animasyon karakterler Emocanları yarattı. 7’den 70’e herkese hitap edecek 6 farklı Emocan karakteri, Turkcell reklamlarının yeni yüzü olarak karşımıza çıkacak.

Turkcell’in yeni reklam yüzleri Emocanları tüm Türkiye’yle tanıştırmak üzere Rafineri ajansının hazırladığı reklam filmi ekranlardaki yerini aldı. 7’den 70’e herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı 6 farklı Emocan karakteri, tüm Türkiye’nin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına uygun teklifleri sunmak üzere ekranlarda boy gösterecekler.

Turkcell Emocanları tanıyalım

Zeki Emocan: Emocanların en akıllısı. Hesabını bilir, kaliteden ödün vermez. Karşılaştığı olay ne olursa olsun, onun mutlaka akıllıca bir çözümü vardır.

Pamuk Emocan: Emocanların en iyi kalplisi. Kötülük nedir bilmez. Tam bir Pollyanna’dır. Karşılaştığı olaylara hep pozitif tarafından bakar

Racon Emocan: Emocanların en ağır abisi. Babacan tavırlarıyla dikkat çeker, delikanlılıktan ve harbilikten asla ödün vermez.

Sefa Emocan: Emocanların en keyfine düşkünü. En yakın arkadaşları internet ve yemeklerdir. Üşengeç tavırlarıyla dikkat çeker.

Organik Emocan: Her şeyin doğalını sever. İnsana ve doğaya saygı duyar. Kocaman yüreğinde herkese muhakkak bir yer vardır. Duygularını gitarıyla dile getirmeyi çok sever.

Tıstıs Emocan: Emocanların en endişeli, en ürkeğidir. Karşısına çıkan hemen hemen her şeyden ürker fakat arkadaşları daima onun yanındadır.

Künye:

Reklamveren Turkcell
Reklamveren Yetkilileri Dilara Demir, Bilge Onur, Dilara İnan Özbay, Asu Tokalakoğlu, Korhan Alkan, Doğan Kurt, Yigit Hadi İrde, Alp Eren Özkan
Reklam Ajansı Rafineri
CCO Emre Kaplan
Kreatif Direktör Ali Şener
Head of Art Koray Doyran
Yaratıcı Ekip Gökhan Özdemir, Sevil Şimşek, Yıldırım Çakmakçıoğlu, Eray Cankır, Alican Kılıçoğlu, Gizem Şengüler, Emel Karadeniz
Marka Ekibi Ekin Kutevu, Sırma Er, Sanem Türkmen
Stratejik Planlama Kayansel Kaya, Zühre Erdoğan
Prodüksiyon Ekibi Kerem İlbeyli, Açelya Ülkümen
Grafik Ekibi Serkan Gürsoy, Merve Bozkurt
Prodüksiyon Şirketi Depo Film
Animasyon Yönetmeni Mehmet Kurtuluş
Film Yönetmeni Burak Çaldır
Animasyon Şirketi Anima İstanbul
Post Prodüksiyon IPD
Müzik Emre Irmak
, Jingle Jackson
Medya Ajansı Open Medya
Medya Ekibi Aslıhan Ahızkal, Seda Yurteri, Mehmet Onur Ergül

 

Exit mobile version