Turkcell’in üst yönetiminde işten ayrılmalar

Turkcell üst düzey yönetiminde 3 üst düzey ayrılık birden yaşandı. Şirketteki üç genel müdür yardımcısı görevini bıraktı.

Hürriyet’in haberine göre ayrılan isimler; Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Meltem Kalender Öztürk ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar. 

Ayrılan yöneticilerin kendi istekleriyle ayrıldığı öne sürüldü.

Turkcell’de genel müdür yardımcısı düzeyinde 15 kişi çalışıyor.

-Turkcell’e 1998 yılında Yurt dışı İş Geliştirme Direktörü olarak katılan Koray Öztürkler, 2002-2008 yılları arasında Yatırımcı İlişkileri’nden sorumlu Bölüm Başkanlığı görevini yürüttü.

-Meltem Kalender Öztürk Turkcell’e 1998 yılında katıldı. 2001 – 2011 yılları arasında Çalışan İlişkileri Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görev yapan Öztürk, bu görev çerçevesinde eğitim yönetimi, performans ve yetenek yönetimi, ücretlendirme, çalışan ilişkileri, organizasyonel gelişim ve kalite yönetimi alanlarında sorumluluklar yürüttü.

-Hulusi Acar Turkcell’e 2000 yılında katıldı. 2009 Aralık ayından itibaren Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmekteydi. Turkcell’de ise sırasıyla 2000-2004 yılları arasında Saha Satış Yöneticiliği, Marmara Bölge Koordinatörlüğü ve Türkiye Satış Müdürlüğü pozisyonlarında görev yaptı.

Kaynak: Hürriyet

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.