Turkcell’in blog sayfası yayında

Turkcell kurumsal blogunu yayına soktu. Turkcell Blog’da, şirketin üst yöneticileri ve çalışanların yanı sıra teknoloji dünyasının önde gelen isimleri de yazılarıyla yer alacak.

Turkcell Blog, başta mobil teknolojiler olmak üzere teknolojinin hemen her alanında içerik sağlamayı hedefliyor. Akıllı cihazlar için optimize edilmiş yeni nesil tasarımıyla yayına geçen blog, hem blog yazıları hem de video içeriklerini ziyaretçilerine sunuyor.

Kurumların ürün ve servisleri hakkında müşterilerine birinci elden doğru ve eksiksiz bilgi verebilmelerinin önemine dikkat çeken Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, kurumsal blog fikrine neden değer verdiklerini şöyle açıkladı:

“Kurumsal bloglar artık ‘dijital kimlik’ açısından dünya çapında pek çok şirketin vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Yoğun içerik bombardımanı arasında müşteriye doğru bilgiyi birinci elden ulaştırabilmek yalnızca şirketler açısından değil, tüketici hakları açısından da büyük bir sorumluluk. Biz Turkcell olarak müşterilerimiz için her kanaldan erişilebilir olmayı çok önemsiyoruz. O nedenle Facebook, Twitter, Foursquare ve Google+ gibi kanalları Türkiye’de en etkili kullanan şirketlerin başında geliyoruz. Bu doğrultuda sosyal medyada paylaşılan mesajların bir içerikle ilişkilendirilmesi bizim için büyük önem taşıyor. İşte Turkcell Blog, bizlerin bu ilişkilendirmeyi en doğru şekilde yapabilmemizi sağlayacak bir mecra. Turkcell Blog bunun yanında, teknoloji yazarlarının ve teknoloji dünyasından profesyonellerin katkılarıyla vizyon sunan bir mecra özelliği de taşıyor. Böylece teknoloji alanında Türkçe içeriğin gelişimine önemli bir katkı sunduğumuza inanıyoruz.”

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.