artwork

Turkcell’den ‘iddialı’ Gold Üyelik reklamı

2 ay önce

0

Turkcell’de faturasız Gold dönemi başladı Doğu Demirkol Altına Boyandı

Turkcell, benzersiz ürün ve tarifelerine yönelik yeni tekliflerini, eğlenceli bir üslupla duyurmaya devam ediyor. Marka son olarak faturasız kullanıcıları için özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan yeni üyelik programı ‘Gold’un tanıtım filmini, marka yüzü Doğu Demirkol ile ekrana taşıdı. Filmde Turkcell’in yaptığı yenilikle faturasız hat kullanıcılarının da benzersiz ayrıcalıklardan yararlandığını gören Doğu, arkadaşıyla girdiği iddiayı kaybedince altın rengine dönüşüp şehrin sokaklarında dolaşıyor.

Turkcell, benzersiz ürün ve tarifelerine yönelik yeni tekliflerini, eğlenceli bir üslupla duyurmaya devam ediyor. Son olarak faturasız kullanıcıları için özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan üyelik programı ‘Gold’un tanıtım filmini marka yüzü Doğu Demirkol ile ekrana taşıdı.

İddiayı kaybetti, altına boyandı

Yeni üyelik programı ‘Gold’un avantajlarını anlatan reklamda, Turkcell farkıyla yalnızca faturalıların değil; faturasız kullanıcıların da hediyelerden ve özel ayrıcalıklardan yararlanacağı vurgulanıyor. Filmde faturasız hat kullanıcılarının da bu ayrıcalıklardan yararlandığını gören Doğu, arkadaşıyla girdiği iddiayı kaybedince kendini altın rengine boyayıp şehrin sokaklarında dolaşıyor.

Yönetmenliğini Yücel Yolcu’nun yaptığı Rafineri imzalı filmde, Gold üyeliğini aktif hale getiren Turkcell kullanıcılarının, mevcut paketleri fark etmeksizin; 90 gün boyunca avantajlarla dolu Gold üyelik hediyelerinden faydalanabileceği; her Gold döneminde de istedikleri zaman kullanabilecekleri bir ay geçerli 5 GB internet kazanacağı mesajı veriliyor. Filmde ayrıca Gold üyelerin 3 ay geçerli ücretsiz YouTube Premium üyeliği, her ay GB garantili ‘Ekstra Salla Kazan’ hakkı, sevdiklerine GB hediyeleri gönderme şansı ve çağrı merkezine öncelikli bağlanma ayrıcalığı gibi daha birçok farklı avantajdan faydalanabildiği mesajı veriliyor.

Künye

Reklamveren: Turkcell
Reklamveren Ürün Ekibi: Rıfat Yeniay, Zeynep Gürsoy, Gizem Ekinci
Reklamveren Marka Ekibi: Aslıhan Ahızkal, Başak Erden, Sena Süzer, Betül Selin Ekinci, Ebru Çalış
Reklamveren Prodüktör: Tuğba Özkan, Hakan Pamukçu
Reklamveren Medya Ekibi: Dilek Kafalı, Onur Ergül
Reklamveren Dijital Ekip: Özlem Beyenirsoy, Begüm Konor

Reklamveren Araştırma Ekibi: Mine Ayaz, Başak Dastan, Ergin Küllü
Reklam Ajansı: Rafineri
Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film
Yönetmen: Yücel Yolcu
Müzik: DCMP Studio
Post Prodüksiyon: Istanbul Post Production Department
Medya Ajansı: Mindshare
Dijital ve Sosyal Medya Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Araştırma Ajansı: FutureBright