Turkcell ile 2021 ‘Çok Çekici’ geçti

Turkcell’in #ÇokÇekici temalı reklam kampanyasının son filmi yayına girdi. Bir köy ziyaretinde bağlamasıyla türkü çalan yaşlı amcaya rap şarkısıyla eşlik eden gencin yer aldığı filmde, Turkcell’in yüksek çekim gücü ve altyapı üstünlüğü vurgulanıyor.

Turkcell’in sahip olduğu yüksek çekim gücüyle tüm Türkiye’yi hem hayata hem de birbirine bağladığını anlattığı #ÇokÇekici reklam filmi serisinin beşincisi yayına girdi. Diğer dört filmde olduğu gibi son filmde de Türkiye’nin dört bir yanından eşsiz görüntülere ilave olarak ilk kez reklam filmine özel türkü ve rap füzyonu bir şarkı hazırlandı. Gezgin bir gencin köy kahvesinde bağlamasını çalan mahalli bir sanatçıya rap şarkısıyla eşlik ettiği filmde, Turkcell’in 27 yıldır yüksek çekim gücüne, geniş kapsama ağına ve altyapı üstünlüğüne sahip olduğu vurgulanıyor.

Türkiye’nin dört bir yanı Turkcell ile ‘Çok Çekici’

Turkcell, ‘Çok Çekici’ reklam filminin ilkini sevilen türkülerle anlattı. Anadolu’nun birçok şehrinden muhteşem görüntülere yer verilen reklam filminde; ‘Urfa’nın Etrafı Dumanlı Dağlar’, ‘Ordu’nun Dereleri’, ‘Sivas’ın Yollarına’, ‘Ağrı Dağın Eteğinde’, ‘Diyarbakır Güzel Bağlar-Lorke’ ve ‘İzmir’in Kavakları’ türküleri yeniden yorumlanmıştı.

Serinin ikinci filmi ise yeni görüntüler ve yeni şarkılar ile devam etti. Yine Türkiye’nin farklı noktalarında çekimlerin gerçekleştiği reklam filminde; ‘Üsküdar’a Gider iken’, ‘Karahisar Kalesi’, ‘Adana Köprübaşı’, ‘Ulus, Cebeci, Çankaya’ ve ‘Çayeli’nden Öteye’ eserleri modern bir tarzda seslendirilmişti.

Kalpleri birbirine bağlayan yol Turkcell’den geçiyor

Turkcell’in üstün çekim gücü sayesinde doğudan batıya tüm Türkiye’yi kesintisiz birbirine bağladığı anlatılan üçüncü reklam filminde Neşet Ertaş’ın ‘Gönül Dağı’ türküsü ve Tarkan’ın ‘Hüp’ adlı parçası birlikte kullanılmış, her iki eserde de geçen ‘kalpten kalbe giden yol’ sözünün öne çıktığı filmde, kalpleri birleştiren yolun Turkcell’in üstün çekim gücü olduğu vurgulanmıştı. Hem havada hem karada üstün çekim gücü

Dijital operatör Turkcell’in üstün çekim gücüne vurgu yapan ‘Çok Çekici’ reklam serisinin dördüncü filmi, yaz mevsimine duyulan özlemi anlatıyordu. Filmde, Babadağ-Ölüdeniz arası bin 700 metre yükseklikten yapılan yamaç paraşütü atlayışı sırasında Turkcell’in güçlü şebeke altyapısı üzerinden kesintisiz canlı yayın yapılması konu edilmişti.

Künye

Reklamveren: Turkcell

Reklamveren Marka Ekibi: Aslıhan Ahızkal, Özlem Arın, Yeliz Soylu

Reklamveren Prodüktör: Tuğba Özkan

Reklam Ajansı: Rafineri

CCO: Emre Kaplan

Executive Kreatif Direktör: Ali Şener

Ajans Başkan Yardımcısı: Ekin Kutevu

Yaratıcı Grup Başkanları: Eray Cankır, Ersel Hira

Yaratıcı Ekip: Ahmet Yacel, İzel Altıntaş, Sezer Cankeleş, Sıla Karadeniz, Elif Setenci, Sezgin Akgöbek, Kerem Civan

Marka Ekibi: Çağla Ishak, Sevdam Kocaoğlu, Pelin Demirel

Stratejik Planlama: Zühre Erdoğan, Ege Ayakduran, Utku Çiftliklioğlu

Prodüksiyon Ekibi: Şafak Serter, Açelya Ülkümen, Nil Akdemir, Caner Yıldırım

Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz

Yönetmen: Yücel Yolcu

Müzik: Bülent Ünal

Post Prodüksiyon: Istanbul Post Production Department

Medya Ajansı: Mindshare

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.